Се прикажуваат сите 4 резултати

Прикажи 9 24 36

КОНВЕКТОР SCHNEIDER SCX 203 X

4299 ден со ДДВ
Моќност: 2000W
Термостат
Идеален за домашна употреба
Не го суши воздухот
Димензии на конвекторот во mm 710x440х125

КОНВЕКТОР SCHNEIDER SCX 253 X

4799 ден со ДДВ
Моќност: 2500W
Термостат
Идеален за домашна употреба
Не го суши воздухот
Димензии на конвекторот во mm 1035х440х125

ТВ ЛЕД SCHNEIDER 43SL90 FHD AND.11

14290 ден со ДДВ
Full HD SMART LED TV Димензија на екран: 43″/109cm Резолуција на екран: (1920×1080) Оперативен систем: Android 11 CI+ satellite S Приклучок: Вграден WiFi

ТВ ЛЕД SCHNEIDER 50SL90 UHD 4K AND.11

20890 ден со ДДВ
UHD SMART LED TV Димензија на екран: 50″/127 cm Резолуција на екран: (3840×2160) Оперативен систем: Android 11 Дигитален тјунер: DVB-T/C/T2 Приклучок: 2x HDMI, USB 2.0, Вграден Wi-Fi