Се прикажуваат сите 13 резултати

Прикажи 9 24 36

GAMING КОНТРОЛЕР ARG 05

699 ден со ДДВ
Gaming пиштол за игри за Smart телефон Се поврзува со Bluetooth BK V4.1 Компатибилност: iOS и Android Батерија: ААА 1.5V батерија Поддржува Multi-player-AR Kitт Список на игри: xGun Guarder Копчиња: 4 пукање

GAMING КОНТРОЛЕР ARG 09

569 ден со ДДВ
Gaming пиштол за игри за Smart телефон Се поврзува со Bluetooth BK V4.1 Компатибилност: iOS и Android Батерија: ААА 1.5V батерија Поддржува Multi-player-AR Kitт Список на игри: xGun Guarder Копчиња: 4 пукање

ДРЖАЧ ЗА TV DT 1432 LOBOD MAX200X200

390 ден со ДДВ
Тип на држач: Фиксен Погоден за: 14/32 Prime TV Максимум VESA: 200x200mm Максимална тежина: 25 kg Навалување напред/назад: 10°C Лесна монтажа Боја: Црна

ЗВУЧНИК LOBOD K 243S BLUETOOTH

240 ден со ДДВ
Моќност: 3 W
Bluetooth: 4.0
Surround
Опсег на работа: 10 м
Време на полнење на батеријата: 2-3 ч
Импеданса: 4 оми
Опсег на фреквенција: 90Hz-20KHz
Димензии: 110x89,5x42mm

КОНВЕКТОР LOBOD LD 2500

2790 ден со ДДВ
Електрична конвектор греалка Вкупна моќност: 2500W 2 нивоа на моќност: 1250W + 1250W Напон: 2250-240V/50-60Hz Можност за монтирање на ѕид Подесувачки термостат Заштита од прегревање

ПОЛНАЧ LOBOD K 255P 4000MAX

270 ден со ДДВ

Тип на батерија: Li-ion 18650
Капацитет: 4000 mAh
Материјал: ABS
LED индикатор
Влез: DC5V / 1A
Излез: DC5V / 1A

ПОЛНАЧ LOBOD S16 2.500MAX

199 ден со ДДВ

Тип на батерија: Li-ion 18650
Капацитет: 2500mAh
Материјал: ABS
LED индикатор
Влез: DC5V / 1A
Излез: DC5V / 1A
Димензија:96x23x23mm

САДОПЕР LOBOD S 115 NADGRADEN

1599 ден со ДДВ
Корито:1
Одмаралиште:1
Дебелина на лим:0,4mm
Димензија:45x90cm
Материјал: Инокс

СЛУШАЛКИ LOBOD K L118B BLUETOOTH

186 ден со ДДВ
Должина на кабел:62cm
Bluetooth 4.1 /
Фреквенција 20HZ-20HZ
Влезен напон: DC 5V (полнење)
Вграден микрофон
Контролни функции: Play/Pause
претходна/следна песна
повици со Bluetooth

СЛУШАЛКИ LOBOD K L119B BLUETOOTH

199 ден со ДДВ

Должина на кабел:64cm
Bluetooth 4.1
Фреквенција 20HZ-20HZ
Влезен напон: DC 5V (полнење)
Вграден микрофон
Контролни функции: Play/Pause
претходна/следна песна
повици со Bluetooth
Боја: црвена

ТВ ЛЕД LOBOD LF32DN5321 HD T2/S2

7990 ден со ДДВ
Димензија на екран: 32″/82cm Резолуција: (1366×768) HD Ready Формат 16:9/Aгол на гледање: 178° Време на одзив: 8ms/VESA: 200 x 200 Дигитален тјунер: DVB-T2/C/S2 Приклучок: USB/HDMI/USB/CI/SLOT Звучна моќност: 2x6W/Влез за слушалки

ТВ ЛЕД LOBOD LF32DN5321 HD T2/S2 SMART

8790 ден со ДДВ
Димензија на екран: 32″/82cm Резолуција: (1366×768) HD Ready OS: Android 11/CPU: Quad core Mеморија: RAM 1GB/ROM 8GB Дигитален тјунер: DVB-T2/C/S2 Приклучок: WiFi/LAN/HDMI×3/USBх2/CI+ Звучна моќност: 2x10W/VESA: 200 x 200

ТВ ЛЕД LOBOD LF42DN4319 TS/S2 FULL HD SMART

13990 ден со ДДВ
Димензија на екран: 42″/107cm Резолуција на екран: FullHD (1920×1080) Оперативен систем : Android 9.0 Процесор: Quad core CPU Тип на тјунер: DVB T2/S2/C RAM: 1 GB / Меморија: 8 GB HDMIx3/USBx2/VGA/VESA Стандард