Се прикажуваат сите 2 резултати

Прикажи 9 24 36

ТВ ЛЕД ST-32UH4700 ANDROID SMART

8499 ден со ДДВ
Eкран: 32″/87cm HD Ready(1366×768) Android/Smart TV/Superior Technology Процесор: DUAL CORE Cortex A7x2 1.3GHz Оперативен систем: Android 9 RAM: 1GB/ROM: 8GB Дигитален тјунер: DVB-T/T2/DVB-C Приклучок: WiFi/HDMI×2/USB/CI+/VGA

ТВ ЛЕД ST-65UX7800 65” (165cm) Android SMART UltraHD LED TV, Superior

30999 ден со ДДВ
Димензија на екран: 65″/165cm Резолуција на екран: 4K (3840×2160) DUAL CORE Processor Cortex A7 Operating system Android 9 RAM: 1.5 GB / Меморија: 8 GB Дигитален тјунер: DVB-C/S2/T2 Приклучок: WiFi/HDMIx2/USB/Bluetooth