Се прикажуваат 1–24 од 28 резултати

Прикажи 9 24 36

ВЕНТИЛАТОР VIVAX CORDYS CVE 31T

1499 ден со ДДВ
Моќност: 40 W
Висина: 50 cm
Дијаметар: 30 cm
Број на брзини: 3
Со осцилација
Контролна плоча: Механичка
801733

ВОДООТПОРЕН ЗВУЧНИК VIVAX BS-260

3890 ден со ДДВ
Водоотпорен LED звучник
Звучници: 60W/RMS моќност: 14W
Репродукција на звук: 6.5h
USB/Bluetooth/AUX/FM
Батерија: 3600 mAh
Кабел/Напојување: 110-240V
Димензии ШхВхД: 188х143х366mm
800057

ЗВУЧНИК VIVAX BS 101 BLUE BLUETOOTH

2199 ден со ДДВ
Моќност: 12W/Напојување: 220V
Излез: RMS аудио/Влез: слушалки
MP3/Bluetooth/USB/MicroSD
Моќност: 3000mAh
FM/AUX/LED/RGB илуминација
Ротирачко On/Off лизгачко копче
Димензии(ШхВхД) 145х135х315cm


23606

ЗВУЧНИК VIVAX BS 101 RED BLUETOOTH

2199 ден со ДДВ
Моќност: 12W/Напојување: 220V
Излез: RMS аудио/Влез: слушалки
MP3/Bluetooth/USB/MicroSD
Моќност: 3000mAh
FM/AUX/LED/RGB илуминација
Ротирачко On/Off лизгачко копче
Димензии(ШхВхД) 145х135х315cm


23607

ЗВУЧНИК VIVAX BS 800 KARAOKE BLUETOOTH

9890 ден со ДДВ
Моќност: 80W/Напојување: 240V
Излез: RMS аудио/Влез: слушалки
MP3/Bluetooth/USB/AUX-IN / AUX OUT
Моќност: 4500mAh
Полнење: 5-6 h
Безжичен микрофон
Димензии(ШхВхД) 31х68х31cm

26131

ЗВУЧНИК VIVAX BS-210

2599 ден со ДДВ
Водоотпорен LED звучник
Звучници: 50W/RMS моќност: 14W
Репродукција на звук: 6.5h
USB/Bluetooth/AUX/FM
Батерија: 3600 mAh
Кабел/Напојување: 110-240V
Димензии ШхВхД: 187х144х354mm
800056

ЗВУЧНИК VIVAX BS-90

1400 ден со ДДВ
Водоотпорен LED звучник
Звучници: 8.5W/RMS моќност: 8.5W
Репродукција на звук: 6.5h
USB/Bluetooth/AUX/FM
Батерија: 1.5 mAh
Кабел/Напојување: 110-240V
Димензии ШхВхД: 156х117х278mm
800052

КЛИМА VIVAX ACP-12CH35AEHI/I+ GOLD

36999 ден со ДДВ
Просечна моќ ладење/греење: 3520/3810W Коефициент SEER/SCOP: 8.5W/4.6W Проток на воздух: 700 m³ Работна температура: -25 до 50°C Капацитет на одвлажнување: 1.2 L/h WiFi Ready/Тајмер 24h/Турбо Био филтер/Јонизатор/Самочистење
802430

КЛИМА VIVAX ACP-12CH35AEHI/I+SILVER

36999 ден со ДДВ
Просечна моќ ладење/греење: 3520/3810W Коефициент SEER/SCOP: 8.5W/4.6W Проток на воздух: 700 m³ Работна температура: -25 до 50°C Капацитет на одвлажнување: 1,2L/h WiFi Ready/Тајмер 24h/Турбо Био филтер/Јонизатор/Самочистење
802383

КЛИМА VIVAX ACP-12CH35AEQIs R32

23999 ден со ДДВ
Просечна моќ ладење/греење: 3517/3810W
Коефициент SEER/SCOP: 6.1W/4W
Проток на воздух: 540 m³
Работна температура: -15 до 50°C
Капацитет на одвлажнување: 1,2L/h
Тајмер 24h/Sleep mode/Турбо
Само-дијагностика/Самочистење
802215

КЛИМА VIVAX ACP-12CH35AERI SILVER MIRROR

36999 ден со ДДВ
Моќност ладење/греење: 3520/3810W Потрошувачка греење/ладење:1089/1050W Коефициент SEER/SCOP: 7.0W/4.1W Проток на воздух: 515 m³ Работна температура: -20°C до 50°C Капацитет на одвлажнување: 1.20L/h Wi-Fi Ready/Јонизатор/Турбо/LED
801670

КЛИМА VIVAX ACP-12CH35REWI R32

43999 ден со ДДВ
Просечна моќ ладење/греење: 3500/4200W Коефициент SEER/SCOP: 8.5W/4.6W Проток на воздух: 650 m³ Работна температура: -20 до 50°C Капацитет на одвлажнување: 1,6L/h Вграден WiFi модул/Тајмер 24h/Турбо Био филтер/Nano Aqua Јонизатор/Самочистење
802382

КЛИМА VIVAX ACP-18CH50AEMIS INVERTER

44999 ден со ДДВ
Моќност ладење/греење: 6130/6740 W
Влезна моќност грее./ладе.:1480/1539 W
Коефициент SEER/SCOP: 7.1/4.0 W
Проток на воздух: 840 m3/h
Работна температура: -15 до 50°C
Капацитет на одвлажнување: 1.80L/h
WiFi Ready/Тајмер 24h/Night mode/
800774

КЛИМА VIVAX ACP-18CH50AERI INVERTER

49999 ден со ДДВ
Моќност ладење/греење: 5280/5568W
Капацитет ладење/греење:6154/6800 W
Коефициент SEER/SCOP: 6.4W/4.0W
Проток на воздух: 750 m³
Работна температура: -20 до 50°C
Капацитет на одвлажнување: 1.80L/h
WiFi Ready/Тајмер 24h/Турбо/Sleep Mode
801016

ПРЕНОСНА КЛИМА VIVAX ACP 09PT25AEG R290

20000 ден со ДДВ
Вид на уредот: INVERTER SEER/SCOP: A 2.6/0 Капацитет на ладење: 2600W Влезна моќност ладење: 1200W Ниво на бучност: 51 dB Проток на воздух: 370 m3/h Капацитет на одвлажнување: 1.0L/h Препорачана површина до: 35м2
801757

ПРЕНОСНА КЛИМА VIVAX ACP 12PT35AEF R290 3,5KW

24000 ден со ДДВ
Вид на уредот: INVERTER
SEER/SCOP: A 2.6/0
Капацитет на ладење: 3500W
Влезна моќност ладење: 1600W
Ниво на бучност: 51 dB
Проток на воздух: 386 m3/h
Капацитет на одвлажнување: 1.2L/h
Препорачана површина до: 35м2
801758

ТАБЛЕТ VIVAX TPC 105 4G

7390 ден со ДДВ
Дијагонала: 10.1"/Тип на екран: IPS/PLS
Резолуција на екран: 1280x800
Процесор: Quad-Core 1.8 GHz
RAM: 3 GB/Интерна меморија: 32 GB
OS: Android 11.0/Батерија: 5800 mAh
Ширина: 200 mm/Висина: 470 mm
SD card: 64 GB/GPS/GSM: Да
Камера: Предна 2 Mpix/Задна: 5 Mpix
801993

ТАБЛЕТ VIVAX TPC 807 4G

6690 ден со ДДВ
Дијагонала: 8"/Тип на екран: IPS/PLS
Резолуција на екран: 1280x800
Процесор: Quad-Core 1.5 GHz
RAM: 2 GB/Интерна меморија: 32 GB
OS: Android 11 GO/Батерија: 4000 mAh
Ширина: 125 mm/Висина: 212 mm
SD card: 64 GB/GPS/GSM: Да
Камера: Предна 2 Mpix/Задна: 5 Mpix
801995

ТВ QLED VIVAX 43Q10C

23999 ден со ДДВ
Димензија на екран: 43″/109cm
Резолуција на екран: UHD4К(3840х2160)
Дигитален тјунер: DVB-T2 H.265/DVB-S2
RAM: 2GB/ROM: 16GB
VESA: 200×200/Звук: 20W
Оперативен систем:Android/Тип:Smart
Приклучоци: USBx2/HDMIx4/WiFi/CI+
Приклучок за слушалки/Bluetooth
801998

ТВ QLED VIVAX 55Q10C

31999 ден со ДДВ
Димензија на екран: 55″/140cm
Резолуција на екран: UHD4К(3840х2160)
Дигитален тјунер: DVB-T2/C/S2
VESA: 200×200/Звук: 20W
RAM: 2GB/ROM: 16GB
Оперативен систем: Android 11/Тип:Smart
Приклучоци: USBx2/HDMIx3/CI+
Интегрирано WiFi/Bluetooth
802173

ТВ QLED VIVAX 65Q10C

43999 ден со ДДВ
Димензија на екран: 65″/165cm
Резолуција на екран: UHD4К(3840х2160)
Дигитален тјунер: DVB-T2/C/S2
VESA: 300×200/Звук: 20W
RAM: 2GB/ROM: 16GB
Оперативен систем:Android/Тип:Smart
Приклучоци: USBx2/HDMIx4/WiFi/CI+
Приклучок за слушалки/Bluetooth
802001

ТВ ЛЕД VIVAX 40″ LE112 T2S2 REG.

9999 ден со ДДВ
Димензија на екран: 40″/102cm Резолуција на екран: FullHD(1920×1080) Дигитален тјунер: DVB-T2/C/S2 VESA standard: 200×100 Приклучок: USB x1/HDMI x3/VGA x1
800584

ТВ ЛЕД VIVAX 49″S62T2S2SM

16999 ден со ДДВ
Резолуцијa: 49″ 124cm (1920×1080) FHD
Оперативен систем: Android 9.0
Светлост: 300/ Звук :16W
RAM: 1 GB / Меморија: 8 GB
Дигитален тјунер: DVB-T2/C/S2
WiFi/USB x2/HDMI x3/Optical Digital/
VESA standard: 200×200
800683

ТВ ЛЕД VIVAX A SERIES 50UHD10K

19500 ден со ДДВ
Димензија на екран: 50″/127cm Резолуција на екран: UHD 4K(3840×2160) Меморија: RAM 2 GB/ ROM 8 GB Оперативен систем (ОS): Android 11 Дигитален тјунер: DVB-T2/C/S2 Приклучок: HDMI 3/USB 2/VGA 1/WiFi/Cl+ Звук: 16W/VESA standard: 300×200
802487