Се прикажуваат 1–24 од 37 резултати

Прикажи 9 24 36

БЕЗЖИЧЕН СЕТ MS ALPHA M300

590 ден со ДДВ
Глувче: Безжично RF Сензор: Оптички Резолуција: 1000dpi Копчиња: 4 + scroll RF Тастатура: Безжична RF Поврзување: USB, WiFi

БЕЗЖИЧЕН СЕТ MS ALPHA M310

780 ден со ДДВ
Безжичен сет: CEU layout, 2.4 GHz Глувче: Оптички сензор Резолуција: 1600dpi Копчиња: 5 + scroll Тастатура: Мембранска Поврзување: WiFi, USB Port (нано ресивер) опсег 10 m

БЕЗЖИЧНИ СЛУШАЛКИ EOS B710 TWS

1699 ден со ДДВ
Безжични TWS слушалки Поврзување: Bluetooth Микрофон: built-in Кабел за полнење: USB Type C Капацитет на батерија: 300 mAh Издржливост на батерија: 12 h Напон: 3.7 V/Опсег: 10 m

БЕЗЖИЧНИ СЛУШАЛКИ MS EOS B300 TWS

1199 ден со ДДВ
Безжични TWS слушалки Поврзување: Bluetooth/Опсег: 10 m Кабел за полнење: USB Type C Време на полнење на куќиште: 2 h Време на полнење на слушалки: 1.5 h Импеданса на звучник: 45Ω ± 15% Осетливост на звучник: 90 ± 3dB Издржливост на батерија: 7 h

БЕЗЖИЧНИ СЛУШАЛКИ MS EOS B700 TWS

1699 ден со ДДВ
Безжични TWS слушалки Поврзување: Bluetooth/Опсег: 10 m Кабел за полнење: USB Type C Време на полнење на куќиште: 2 h Време на полнење на слушалки: 1.5 h Импеданса на звучник: 32Ω ± 15% Осетливост на звучник: 90 ± 3dB Издржливост на батерија: 5 h

ЕЛЕКТРИЧЕН ТРОТИНЕТ MS ENERGY E-ROMOBIL R10 BLACK GREY

41999 ден со ДДВ
Материјал-оквир: Алуминиум/Мотор: 350 W Големина на тркала: предно 20″ - задно 16" Опсег: 30 km/Максимална брзина: 25-30 km/h Батерија: 36V, 10.2Ah/Полнење: 6-7 часа Максимално оптоварување: 120 kg Сопирачки: Предни и задни со диск Светло: Предни и задни LED диоди

ЕЛЕКТРИЧЕН ТРОТИНЕТ MS ENERGY E10 ТЕМНО СИВ

34999 ден со ДДВ
Мотор: 450W/Максимална моќ: 800W Големина на тркала: 10″ Тип на рамка: Алуминиум Опсег: 22-28 km/Макс.брзина: 25 km/h Батерија: 48V, 12,5Ah/Полнење: 4-5 часа Максимално оптоварување: 120 kg Задна диск кочница/предна електрична LCD екран/Рефлектирачка лента

ЕЛЕКТРИЧЕН ТРОТИНЕТ MS ENERGY E20 DARK GREY

43999 ден со ДДВ
Мотор: 500/1000 W Големина на тркала: 10″ Тип на рамка: Алуминиум Опсег: 60-70 km/Максимална брзина: 25 km/h Батерија: 48V, 17.5Ah/Полнење: 7-8 часа Максимално оптоварување: 120 kg LCD екран/Предна-задна рефлектирачка лента

ЕЛЕКТРИЧЕН ТРОТИНЕТ MS ENERGY E20 WHITE

43999 ден со ДДВ
Мотор: 500/1000 W Големина на тркала: 10″ Тип на рамка: Алуминиум Опсег: 60-70 km/Максимална брзина: 25 km/h Батерија: 48V, 17.5Ah/Полнење: 7-8 часа Максимално оптоварување: 120 kg LCD екран/Предна-задна рефлектирачка лента

ЕЛЕКТРИЧЕН ТРОТИНЕТ MS ENERGY E21 ПОРТОКАЛОВ

49990 ден со ДДВ
Мотор без четкици: 500/1000 W Големина на тркала: 10″ Тип на рамка: Алуминиум Опсег: 75-90 km/Максимална брзина: 35 km/h Батерија: 36V, 20.8Ah/Полнење: 11 часа Максимално оптоварување: 120 kg Предна-задна диск кочница LCD екран/Рефлектирачка лента

ЕЛЕКТРИЧЕН ТРОТИНЕТ MS ENERGY NEUTRON N3 DARK GRAY

25990 ден со ДДВ
Мотор: 350W Домет: 20-28 km Максимална брзина: 25 km/h Предна кочница и задна диск кочница Батерија: Samsung литиумска 36V/7,5Ah Големина на тркала: 10″ ( 10″ x 2.125) Носивост: до 100 kg

ЕЛЕКТРИЧЕН ТРОТИНЕТ MS ENERGY NEUTRON N3 ЦРВЕН

25990 ден со ДДВ
Мотор без четкици: 350/700 W Големина на тркала: 10″ Тип на рамка: Алуминиум Опсег: 22-28 km/Макс.брзина: 25 km/h Батерија: 36V, 7,5Ah/Полнење: 4-5 часа Максимално оптоварување: 100 kg Задна сопирачка за дискови + предна сопирачка со регенеративно полнење LCD екран/Рефлектирачка лента

ЖИЧАН СЕТ KB MSI MASTER C300

610 ден со ДДВ
Технологија: Жичана Копчиња: 4 + scroll Резолуција: 1200dpi Конектор: USB Должина на кабел: 1.5m Копчиња: Мембрански Дополнителни копчиња: 14 мултимедијални

ЗВУЧНИК MS ECHO T500 BLUETOOTH

2490 ден со ДДВ
IP56 oтпорност на влага и прашина Mоќност: 15W/Bluetooth 5.0, 360˚surround 2x60mm звучника со 2x65mm X-bass Фреквенција 90Hz ~ 18KHz LED RGB светло/Опсег 10m Вградена батерија Li-ion 2000mAh/Полнење 3h MicroSD 32GB/USB2.0/3.5mm аудио/USB-C

МАУС MS FOCUS M125 ЦРН

310 ден со ДДВ
Глувче: Безжично office Конектор: USB нано приемник Oпсег: од 8-10 m Сензор: Оптички Осветлување: RGB Резолуција DPI/CPI: 1600 Број на копчиња: 5 + 1 scroll

МАУС MS NEMESIS C335 GAMING

840 ден со ДДВ
Глувче: Жичано Конектор: USB Сензор: Оптички Осветлување: RGB Должина на кабел: 1.7m Резолуција DPI/CPI: 4800 Број на копчиња: 5 + 1 scroll

МАУС MSI FOCUS C100 ЖИЧАН

180 ден со ДДВ
Глувче: Жичано Конектор: USB Сензор: Оптички Должина на кабел: 1.5m Резолуција DPI/CPI: 1000 Број на копчиња: 2 + 1 scroll

МАУС MSI FOCUS C106 ЖИЧАН

180 ден со ДДВ
Глувче: Жичано Конектор: USB Сензор: Оптички Должина на кабел: 1.5m Резолуција DPI/CPI: 1000 Број на копчиња: 2 + 1 scroll

МАУС MSI FOCUS C120 ЖИЧАН

180 ден со ДДВ
Глувче: Жичано Конектор: USB Сензор: Оптички Должина на кабел: 1.5m Резолуција DPI/CPI: 2400 Број на копчиња: 3 + 1 scroll

МАУС MSI FOCUS C121 СИВ

180 ден со ДДВ
Глувче: Жичано Конектор: USB Сензор: Оптички Должина на кабел: 1.5 m Резолуција DPI/CPI: 1000 800/1200/1600/2400 DPI Број на копчиња: 3 + 1 scroll

МАУС MSI FOCUS C122 ЦРВЕН

180 ден со ДДВ
Глувче: Жичано Конектор: USB Сензор: Оптички Должина на кабел: 1.5 m Резолуција DPI/CPI: 1000 800/1200/1600/2400 DPI Број на копчиња: 3 + 1 scroll

МАУС MSI FOCUS M100 БЕЗЖИЧЕН

350 ден со ДДВ
Глувче: Безжично Поврзување: WiFi Сензор: Оптички Резолуција DPI/CPI: 1600 Број на копчиња: 6 + 1 scroll

МАУС MSI FOCUS M123 БЕЗЖИЧЕН СИН

240 ден со ДДВ
Глувче: Безжично Поврзување: WiFi Опсег: 6-10m Конектор: USB Сензор: Оптички Резолуција DPI/CPI: 1200 Број на копчиња: 2 + 1 scroll

МАУС MSI FOCUS M300

660 ден со ДДВ
Глувче: Безжично Конектор: WiFi Домет: 8 m Сензор: Оптички Резолуција dpi: 1200 Полнење на батерија: USB Број на копчиња: 3 + 1 scroll