Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 24 36

МИНИ PC АSUS Vivo PC PN40

10555 ден со ДДВ
Процесор: Celeron N4000
Меморија: 4GB
Хард Диск: 64 GB eMMC
Графика: Intel HD GraphicsG
WirelessLAN/LAN/BT/1xUSB 2.0/ 2xUSB
3.0/1xUSB-C/HDMI
25513