Се прикажуваат 1–24 од 54 резултати

Прикажи 9 24 36

АПАРАТ ЗА БРИЧЕЊЕ PHILIPS S3233/52

6299 ден со ДДВ
Flex глава што се движи во 4 правци Самоостречки титаниумски сечила Четка за чистење/Капаче за заштита Светлосен индикатор 3 нивоа/Систем PowerCut Време на работа 60 мин/Полнење: 1 час Батерија: Lithium-ion/Напон: 100-240 V Следење на контурите на лицето: 5D Pivot
803568

АПАРАТ ЗА ЕСПРЕСО PHILIPS EP2231/40

34079 ден со ДДВ
Керамичка мелница/Моќност: 1500 W AquaClean функција/Притисок: 15 bar Отстранлив резервоар за вода 1.8L Капацитет на сад за млеко: 0.26L Капацитет на кафе во зрно: 275g Mелница: 275g/Функции на мелење: 12 Температурни поставки: 3 Контролен панел на допир
802387

АПАРАТ ЗА ПОТШИШУВАЊЕ PHILIPS HC3505/15

1999 ден со ДДВ
Ножеви од нерѓосувачки челик
Прецизност од 2mm/Должини од 0.5-23mm
Работи само со кабел/Поставки 13
Технологија TRIM-N-FLOW
Ширина на сечилото 41 mm
Напон 100 – 240 V
Додатоци: Чешел/Четка
800239

АПАРАТ ЗА ПОТШИШУВАЊЕ PHILIPS HC3510/15

2249 ден со ДДВ
Жичана употреба
Ширина на сечиво : 41 mm
13 поставки на должина
Самоостречки сечива
Пилагодлив чешел
Без потреба од подмачкување
800240

АПАРАТ ЗА ПОТШИШУВАЊЕ PHILIPS HC3530/15

2990 ден со ДДВ
Титаниумски нерѓосувачки сечила Број на поставки за должина: 13 Опсег на поставки за должина: 0.5-23 mm Ширина на сечило: 41 mm/Прецизност: 2 mm Време на работа до: 75 минути Целосно полнење: 8 часа/Батерија: NI-MH Автоматски напон: 100-240 V
803567

АПАРАТ ЗА ПОТШИШУВАЊЕ PHILIPS HC7460/15

3679 ден со ДДВ
Мотор: Авто турбо/Со кабел и безжичен
Тип на батерија: Li-ion
Време на: Полнење: 1 час/Работа: 120мин.
Ширина на сечило од челик: 41mm
Број на поставки за должина: 60
Опсег на поставки за должина: 0,5 - 42mm
Прецизност(големина на чекори): 0.2/1mm
Функција на меморија/Додатоци: 3 чешли
802129

АПАРАТ ЗА ПОТШИШУВАЊЕ PHILIPS MG 3720/15

2349 ден со ДДВ
Мултистајлер 7 во 1/DualCut технологија:2
пати повеќе ножеви/Aлатки за брада и коса:
8/Челични самоостречки ножеви/LED
индикатор/Полнење: 16 часа/Безжична
работа 60мин/Батерија NiMh/Вклучени
додатоци: Tример за нос и уши/Чешел за
брада што се нагодува: 3-7 мм/2 чешли за
брада: 1-2 мм/1 чешел за коса: 9 мм
801483

АПАРАТ ЗА ПОТШИШУВАЊЕ И БРИЧЕЊЕ PHILIPS MG5720/15 9во1

3999 ден со ДДВ
Технологија DualCut за максимална прецизност Самоостречки титаниумски сечила Прилагодлив чешел за брада од 3-7 mm Додатоци 9/Торбичка за складирање Тип на батерија: Ni-MH/Напон: 100-240 V Целосно полнење: 16 часа Време на работа: 80 мин.
802130

ВЕРТИКАЛНА ПЕГЛА СО ПАРЕА PHILIPS STH 3010/70

3679 ден со ДДВ
Моќност: 1000 W Регулирачка пареа: 20 g/min Капацитет на резрвоар: 100 ml Должина на кабел: 2 m Спремен за користење за 30 sec. Ги уништува бактериите, ги отстранува мирисите ја освежува облеката
801499

ДЕПИЛАТОР PHILIPS BRE 224/00

2599 ден со ДДВ
Ергономски дизајн
Работа со кабел/Напон: 15V
Број на брзини: 2
Број на дискови: 21
Дискови од нерѓосувачки челик
Отстранлива глава која се мие
Ги отстранува влакната 0.5mm од коренот
24148

ДЕПИЛАТОР PHILIPS BRE285/00

5099 ден со ДДВ
Ги отстранува кратките влакна од 0,5 mm Нежни дискови со пинцети за епилација Напојување со кабел: 15 V Додаток за бричење, потстрижување, тример за бикини, глава за масажа, ракавица за пилинг, четка за чистење Торбичка/Опти-светло
803160

ДЕПИЛАТОР PHILIPS LUMEA BRI940/00

22699 ден со ДДВ
IPL Фотоепилатор за отстранување влакна Блесоци: 450.000, до 39 години употреба Интегриран УВ филтер за заштита на кожата Поставки за светлосна енергија: 5 Интегриран безбедносен систем Спречување од ненамерно трепкање Адаптер: 19,5 V/4000 mA
803161

ЕПИЛАТОР PHILIPS LUMEA SC1994

20559 ден со ДДВ
IPL Фотоепилатор за отстранување влакна Блесоци: 250.000, до 20 години употреба Интегриран UV филтер ја заштитува кожата Поставки за светлосна енергија: 5 Интегриран безбедносен систем Спречување од ненамерно трепкање Адаптер: 24 V/1500 mA
803762

ЕПИЛАТОР PHILIPS LUMEA SC1994/00

20559 ден со ДДВ
IPL Фотоепилатор за отстранување влакна Блесоци: 250.000, до 20 години употреба Интегриран УВ филтер кој ја заштитува кожата Поставки за светлосна енергија: 5 Интегриран безбедносен систем Спречување од ненамерно трепкање Адаптер: 24 V/1500 mA
802659

ЕПИЛАТОР PHILIPS LUMEA SC1997/00

23469 ден со ДДВ
IPL Фотоепилатор за отстранување влакна Блесоци: 250.000, до 20 години употреба Интегриран УВ филтер за заштита на кожата Поставки за светлосна енергија: 5 Интегриран безбедносен систем Спречување од ненамерно трепкање Адаптер: 24 V/1500 mA
802658

МОНИТОР 24″ HP X24ih FHD

Original price was: 13999 ден.Current price is: 10994 ден. со ДДВ
Големина на екран 24″ (1920×1080)
Тип на панел на екран: IPS
Брзина на освежување: 144Hz
Време на одзив: 1ms
Осветлување: 200 cd/m2
VESA 100×100/Формат:16:9/
HDMI; Audio; DisplayPort
26305

МОНИТОР PHILIPS 22″ 3V5LHSB2/00VGA HDMI

Original price was: 6999 ден.Current price is: 5494 ден. со ДДВ
Големина на екран: 22″ (1920×1080)FHD
Тип на панел: TFT-LCD-W-LED system
Брзина на освежување: 60Hz
Време на одзив: 5ms
Контраст: 600:1
Осветлување: 200 cd/m2
HDMI (digital,HDCP) VGA (Analog)
25870

МОНИТОР PHILIPS 24″ 2E1GAJ/00

Original price was: 10999 ден.Current price is: 6994 ден. со ДДВ
Големина на екран: 24″ (1920×1080)FHD Тип на панел: VA LCD/60.5 cm Брзина на освежување: 144 Hz Време на одзив: 4ms Контраст 3500: 1 Осветлување: 350 cd/m2 HDMI (digital, HDCP)/DisplayPort x 1
25821

МОНИТОР PHILIPS 246Е9QDSB-00

Original price was: 8790 ден.Current price is: 6999 ден. со ДДВ
Екран: 24" Full HD Резолуција: 1920×1080 pixels Тип на панел: IPS Контраст: 1000:1 Размер на екран 16:9 Светлост: 250 cd/msup2 Време на реакција: 4ms Брзина на освежување: 75Hz Агол на гледање: 178ordm,/178ordm Приказ на бои: 16,7М Audio In/Out,D-Sub,DVI-D,HDMI
25494

МОНИТОР PHILIPS 27″ 2E1GAJ/00 VA

Original price was: 14599 ден.Current price is: 11994 ден. со ДДВ
Големина на екран 27″ (1920×1080)
Тип на панел: VALCD FHD Prime
Брзина на освежување: 144Hz
Време на одзив: 4ms
Контраст 3000
Осветлување: 650 cd/m2
DisplayPortx1/HDMI(digital,HDCP)

26303

МОНИТОР PHILIPS 27″ 3V7QDSB-00

Original price was: 10729 ден.Current price is: 7594 ден. со ДДВ
Големина на екран 27″ (1920×1080)
Тип на панел: IPS FHD
Брзина на освежување: 60Hz
Време на одзив: 4ms
Контраст: 1000:1
Осветлување: 250 cd/m2
HDMI Audio Out,VGA,DVI-D HDMI

25495

ПАРЕН ГЕНЕРАТОР PHILIPS GC527/20

7599 ден со ДДВ
Стимер-Пегла на пареа
Моќност: 1600 W
Постојана пареа: 32 gr/min
Резервоар за вода: 1600ml
Резервоар за вода: 6 L
Степени на пареа: 5
Загревање: 1 min
Должина на кабел: 1.6 m
801497

ПЕГЛА PHILIPS GC 4543/30

5409 ден со ДДВ
Моќност: 2500 W/Керамичка плоча
Должина на кабел: 2 m
Резервоар за вода: 300 ml
Ударна пареа: 210 g/мин.
Константна пареа: 5g/мин.
Пилот светло/Систем против каменец
Заштита од протекување/Термостат
801463

ПЕГЛА ВЕРТИКАЛНА PHILIPS GC 552/40

14289 ден со ДДВ
Моќност: 1800 W
Континуирана пареа: 35 g/min
Променлива пареа на 3 нивоа
Капацитет на резрвоар: 1800 ml
Должина на кабел: 1.6m
Должина на силиконско црево: 1.3m
Прилагодлив двоен столб
801495