Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 24 36

USB UFD 32GB JF790W TS

430 ден со ДДВ
Капацитет: 32 GB Боја: Бело-Плава/Материјал: Пластика Интерфејс: USB 2.0 / USB 3.1 Gen 1 Перформанс: 25-90 MB/s вчитување Ултра практично преносливо складирање Подржува: Windows 7,8,10, MacOSх10.9