Се прикажуваат сите 5 резултати

Прикажи 9 24 36

БРЗ USB КАБЕЛ IPHONE 1M LDNIO LS441 (8270490)

249 ден со ДДВ
Интерфејс: TLightning Функции: пренос на податоци и полнење Должина на кабел: 1m Поддржува брзо полнење

БРЗ USB КАБЕЛ TYPE C LDNIO LS441 1M(8270481)

249 ден со ДДВ
Кабел за брзо полнење Type C Должина на кабелче: 1m Полнење до максимум 2.4 ампери