Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 24 36

ТВ ЛЕД NEO 50VUS 920 4K SMART LED TV

21419 ден со ДДВ
Димензија на екран: 50″/127cm, 1400HZ Cmp Резолуција на екран: 4K UHD (3840×2160) Processor Quad Core/SAMRT TV/Android Дигитален тјунер: DVB-T/T2/DVB-C Приклучок: WiFi/HDMIx3/USB×1/CI+ Звучна моќност 20W: 2 x 10 W VESA standard: 200 × 200
802691