Се прикажуваат сите 12 резултати

Прикажи 9 24 36

АПАРАТ ЗА ТУРСКО КАФЕ ARNICA IH32051

3999 ден со ДДВ
Капацитет за варење 4 шолји кафе Систем за предупредување со светло и звук Лесна контрола со еден допир Двоен безбедносен систем Сад за кафе што се мие рачно Одлив за кафе од три страни Систем за автоматско исклучување
804285

АПАРАТ ЗА ТУРСКО КАФЕ ARNICA IH32059

3999 ден со ДДВ
Капацитет за варење 4 шолји кафе Систем за предупредување со светло и звук Лесна контрола со еден допир Двоен безбедносен систем Сад за кафе што се мие рачно Одлив за кафе од три страни Систем за автоматско исклучување
804284

ПРАВОСМУКАЛКА ARNICA BORA 4000

8499 ден со ДДВ
Моќност : 2.400 W Воден филтер Телескопска цевкс Силиконско црево HEPA филтер Кабел: 6м Бучавост: 86 dB
8869

ПРАВОСМУКАЛКА ARNICA BORA 5000 ПЛАВА

8999 ден со ДДВ
Моќност: 2.400 W Воден филтер Телескопска цевка Силиконско црево HEPA филтер Кабел: 6m Бучавост: 81 dB
11901

ПРАВОСМУКАЛКА ARNICA BORA 5000 СО ГРАТИС ХЕПА ФИЛТЕР

10690 ден со ДДВ
Максимална моќност на моторот: 2.400 W Моќ на всисување: 300 W Тип на правосмукалка: Воден филтер Тип на цевка: Телескопска Силиконско црево/HEPA филтер Должина на кабел: 6м Бучавост: 81 dB
802806

ПРАВОСМУКАЛКА ARNIKA HIDRA REIN

9689 ден со ДДВ
Моќност 2400W Резервоар за вода 3L-12L Хартиена кеса 22L Метална телескопска цевка Црево должина од 2 метри Должина на кабелот 6 m
4853

ПРАВОСМУКАЛКА ARNIKA HYDRA RAIN PLUS

10999 ден со ДДВ
Метална телескопска цевка Црево должина од 2 метри Усисна моќност 330W Моќност на пумпата 20W Капацитет на пумпата 10ml/s Резервоар за вода 4L Резервоар на правосмукалката 9L Метална телескопска цевка Турбо четка
четки за мокро чистење Тип: Cylinder vacuum Тип на чистење: Мокро Тип на складирање (прашина): Без вреќа Боја на производот: Black,Red,Transparent Тип на цевка: Telescopic Материјал на цевки: Plastic Филтрирање на воздухот: HEPA Метод на сепарација на нечистотијата: Aqua filtering Површини за чистење: Цврст под HEPA класа: HEPA 13

ТОСТЕР СЕНДВИЧ ARNICA GH 26120

4190 ден со ДДВ
Моќност: 1750 W Плочи што се вадат Капацитет: 6 тоста Горниот дел се отвара 180°C Прилагодлива висина Термостат
17614

ТОСТЕР СЕНДВИЧ ARNIKA GH 26124 ROSE

4190 ден со ДДВ
Моќност: 1750 W
Прилагодлив термостат
Индикатор за вклучено и спремно
Отстранливи грил плочи
Материјал на плочи: Гранитни
Се отвора до 180⁰ како скара
Променлив зглоб
25946