Се прикажуваат сите 10 резултати

Прикажи 9 24 36

ДЕПИЛАТОР ROWENTA EP 1110F1

1749 ден со ДДВ
Ергономски дизајн Моќност: 4.8 W Напон: 220-240 V Број на брзини: 2 Број на пинцети: 24 Ги отстранува влакната 0.5 mm од коренот
803880

МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН ТРИМЕР 8-1 ROWENTA TN3651FO

1899 ден со ДДВ
Индикатор за должина на шишање Титаниумски нерѓосувачки сечила Можност за мокро и суво користење Додатоци за кратење и обликување:2 Должини на сечило: 0.5-20-25 mm Безжична употреба: 1 x 1.5V Тип на батерија: АА Торба и база за складирање
803566

ОБЛИКУВАЧ ЗА КОСА ROWENTA CF311LF0

2490 ден со ДДВ
Моќност: 25 W/Нивоа на топлина: 1 Температура на загревање: 180 °С Време на загревање: 30 sec. Автоматско исклучување Дијаметар за виткање: 10 mm. Материјал на грејниот елемент: турмалин Ротирачки кабел 360°/Должина на кабел: 1,8 m
803158

ПРАВОСМУКАЛКА ROWENTA RO3786EA

7999 ден со ДДВ
Циклонска технологија/Animal Care Моќност на моторот: 750 W Капацитет на садот: 1.5 L Телескопска цевка/Радиус 8.8m Брзини на усисна моќ: 2 Должина на кабел: 6.2m/Бучност: 79 dB Маневрирање на тркалата 1х 360°
802662

ПРАВОСМУКАЛКА ROWENTA XXL RO4866EA

9999 ден со ДДВ
Циклонска технологија Моќност на моторот: 550 W Капацитет на садот XXL: 2.5 L Телескопска цевка/Радиус 8.8m Брзини на усисна моќ: 3 Должина на кабел: 6.2m/Бучност: 75 dB Маневрирање на тркалата 1х 360°
803569

ПРАВОСМУКАЛКА СО САД ROWENTA RO 4825EA

8469 ден со ДДВ
Циклонска термотехнологија
Моќност на моторот: 550 W
Капацитет на садот: 2.5 L
Телескопска цевка/Радиус 8.8m
Нивоа на филтрација: 3
Должина на кабел: 6.2m/Бучност: 75 dB
Маневрирање на тркалата 1х 360°
801418

ПРАВОСМУКАЛКА СО САД ROWENTA RO 4853EA

9690 ден со ДДВ
Циклонска термотехнологија
Моќност на моторот: 550 W
Капацитет на садот: 2.5 L
Телескопска цевка/Радиус 8.8m
Нивоа на филтрација: 3
Должина на кабел: 6.2m/Бучност: 75 dB
Маневрирање на тркалата 1х 360°
801419

ФЕН ROWENTA CV1801FO

1499 ден со ДДВ
Технологија Effiwatte: помала потрошувачка Моќност на моторот: 1600 W = 1900 EffiWatts Број на поставки за брзина: 2 Напојување: 220-240 V Копче за ладен воздух Должина на кабел: 1,8 m Кука за закачување
803559

ФЕН ROWENTA CV5830

2239 ден со ДДВ
Технологија Effiwatte: помала потрошувачка Моќност на моторот: 2100W = 2300 EffiWatts Температури: 3/Број на брзини: 2 Керамички обложен грејач Јонска функција за повеќе сјај Концентратор за прецизен стајлинг Дифузер/Кука за закачување
803558

ЧЕТКА ЗА КОСА ROWENTA CF635LFO

4309 ден со ДДВ
Четка за обликување 5 во 1 Максимална моќност: 800 W Hивоа на температура: 3 Број на брзини: 3 Должина на кабел: 1,8 m Jонизација/Ладен воздух Дизајн Karl Largerfeld Kератинска облога/2x повеќе сјај
802657