Се прикажуваат сите 3 резултати

Прикажи 9 24 36

БОЈЛЕР ARISTON ANDRIS 10 RS ВИСОКОМОНТАЖЕН

5409 ден со ДДВ
Внатрешна облога: Емајлиран титаниум Нов бакарен греjач моќност: 1.2 KW Хидрауличен сигурносен вентил до 8 бари Надворешен термостат/Напојување: 230 V Нов држач за грејачот со 4 отвори Максимална температура 80 °C Загревање за 29 минути до 45 °C Димензии (ВxШxД): 36 х 36 х 27.6 cm
2124

БОЈЛЕР ARISTON LYDOS PLUS 80 V

Original price was: 12999 ден.Current price is: 10999 ден. со ДДВ
Капацитет: 80L/Голем LCD дисплеј Моќност: 1.8 KW/Напон: 230 V Емајлиран челичен резервоар со титаниум Хидрауличен сигурносен вентил до 8 бари Температура: од 45 °C до 80 °C Загревање: 2ч и 11 минути Димензии (ВxШxД) 77,3 x 45 x 48 cm
803780

БОЈЛЕР АRISТОN PRО Р 80 VТD 1.8К КОМБИНИРАН ДЕСЕН

10990 ден со ДДВ
Волумен: 80 L
Работен притисок: 8 bar
Моќност: 1.8KW
Температурен опсег: 75 C
Термостат: Надворешен
Котелот: Емајлиран челик
Голема Магнезиумска Анода
1221