Се прикажуваат 1–24 од 26 резултати

Прикажи 9 24 36

ВГРАДНА ПЛОЧА SAMSUNG C61R2AAST/BOL

14999 ден со ДДВ
Стакло керамичка плотна
Заоблена INOX рамка
LED Дисплеј-On/Off функција
Грејни зони: 4
Заштита за деца – Child Lock
Вкупна моќност 6.0kW
Димензии 575x505x52.6 mm
800410

ВГРАДНА РЕРНА SAMSUNG NV68A1140BK/OL

19450 ден со ДДВ
Излезна моќност 2600-2800 W
Пиролитичко/Каталитичко
Вклучена сонда за месо
Функција за самочистење
Систем True Convection: печење и пржење
Употреблив волумен на рерната: 68L
Димензии (ШxВxД): 595 x 595 x 570 mm


800409

ВГРАДНА РЕРНА SAMSUNG NV68R2340RS/OL

24999 ден со ДДВ
LED дисплеј/Тајмер
Конвекција 1700 W
Каталитичко чистење
Функција за самочистење
Втоматски програми: 20
Употреблив волумен на рерната: 68L
Димензии (ШxВxД): 59x59x56 cm
800411

КЛИМА SAMSUNG AR35 AR12TXHQASINEU/AR12TXHQASIXEU

27499 ден со ДДВ
Моќност ладење/греење: 3500/3800W
Коефициент SEER/SCOP: 6.1W/3.9W
Проток на воздух: 540 m³/h
Работна температура: -15 до +46°C
Капацитет на одвлажнување: 1.20L/h
Тајмер/Авто рестарт/Турбо/Самочистење
ДИГИТАЛЕН КОМПРЕСОР МОТОР
802142

КЛИМА SAMSUNG LUZON AR18TXHZAWKNEU/AR18TXHZAWKXEU

52199 ден со ДДВ
Моќност ладење/греење: 5000/6000W
Коефициент SEER/SCOP: 6.8W/3.8W
Проток на воздух: 990 m³/h
Работна температура: -15 до +46°C
Капацитет на одвлажнување: 2L/h
Тајмер/Авто рестарт/Турбо/Самочистење
ДИГИТАЛЕН КОМПРЕСОР МОТОР
802143

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ SAMSUNG WW 80T4540AE1LE

27999 ден со ДДВ
Енергетска класа: А+++
DIGITAL INVERTER мотор-10 год.гаранција
Капацитет за перење: 8 kg
Број на вртежи: 1400 rpm
Број на програми: 14
Технологија на пареа/Само дијагностика
LЕD панел дисплеј/Тајмер/Заштита од деца
Димензии (ШхВхД): 60x85x55 cm
801601

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ SAMSUNG WW 90T4020EE1LE

23999 ден со ДДВ
Машина за перење алишта
ДИГИТАЛЕН ИНВЕРТЕР МОТОР
9кг запремнина на барабанот
1200 вртежи/мин
ЛЦД Дисплеј
12 програми
Димензии (ВхШхД) 850 x 600 x5 50 mm
26093

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ SAMSUNG WW 90T4540AE1LE

30999 ден со ДДВ
Енергетска класа: А+++ 
INVERTER мотор-10 год.гаранција
Капацитет: 9 kg/Дијамантски барабан
Вртежи: 1400 rpm/Програми: 14
Технологија на пареа/Само дијагностика
LCD дисплеј/Тајмер/Заштита од деца
Димензии (ШхВхД): 60x85x55 cm
801243

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ SAMSUNG WW 90T534DAE1S7

31999 ден со ДДВ
Мотор: Дигитален ИНВЕРТЕР
Капацитет за перење: 9 kg
Број на вртежи: 1400 rpm
Број на програми: 22
Вградено WiFi/Заклучување на врата
Eco Bubble: Перење со активна пена
Димензии (ВхШхД): 850x600x550 mm
802339

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ SAMSUNG WW70T4040EE1LE

22499 ден со ДДВ
Енергетска класа:А+++
Капацитет за перење: 7 kg
Број на вртежи: 1400 rpm
Број на програми: 12
LCD дисплеј/Child Lock/Тајмер
Eco Bubble: Перење со активна пена
Димензии (ВхШхД): 850x600x550 mm
801549

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ SAMSUNG WW80T4020EE1LE

19999 ден со ДДВ
Eнергетска класа: А+++
Мотор: Дигитален ИНВЕРТЕР
Капацитет за перење: 8 kg
Број на вртежи: 1200 rpm
Број на програми: 12
LCD Дисплеј/Тајмер/Child lock
Smart Check дијагностика
Димензии (ВхШхД): 850x600x550 mm
800053

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ SAMSUNG WW80T534DAE1S7

29690 ден со ДДВ
Мотор: Дигитален ИНВЕРТЕР
Капацитет за перење: 8 kg
Број на вртежи: 1400 rpm
Број на програми: 21
Вградено WiFi/Заклучување на врата
Eco Bubble: Перење со активна пена
Димензии (ВхШхД): 850x600x550 mm
801550

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ И СУШЕЊЕ SAMSUNG WD80T4046EE/LE

40999 ден со ДДВ
Мотор: DIGITAL INVERTER 20 год.гаранција
Капацитет за перење: 8 kg
Капацитет за сушење: 5 kg
Број на вртежи: 1400 rpm
Број на програми: 10
LCD дисплеј/Child Lock/Тајмер
Eco Bubble: Перење со активна пена
Димензии (ВхШхД): 850x600x600 mm
802113

МАШИНА ЗА СУШЕЊЕ SAMSUNG DV80TA020DE/LE

37999 ден со ДДВ
Енергетска класа: А++
ТОПЛОТНА ПУМПА
2во1 филтер со аларм за замена
Wrinkle Prevent против туткање
Капацитет: 8 kg
Број на програми: 14
Димензии (ШxВxД): 600x850x600 mm
800469

МЕМОРИСКА КАРТИЧКА SAMSUNG 4GB STANDARD

105 ден со ДДВ
Мемориски картичка Samsung Тип SDHC Card Меморија 4 GB Класа 4
13507

ПРАВОСМУКАЛКА SAMSUNG VCC 4320 C

4589 ден со ДДВ
Моќност: 1600W
Усисна моќ: 350W
Капацитет на садот: 1,3L
Ниво на бучава 86dB
Ротирачко црево 360
Кабел: 6m
22350

ТВ QLED SAMSUNG QE55Q60AAUXXH

47998 ден со ДДВ
Резолуција на екран:55″139cm(3840×2160)
Оперативен систем: Tizen 5.0
Процесор: Quantum Lite 4K
3100Hz PQI Picture Quality Index
Дигитален тјунер: DVB-T2/C/S2
HDMIx3/USBx2/LAN/CI/eARC/WiFi/
Bluetooth 4.2 / VESA: 200 × 200
800789

ТВ ЛЕД SAMSUNG UE43TU7092UXXH UHD SMART

22998 ден со ДДВ
Резолуција на екран:43″109cm(3840×2160)
Оперативен систем: Tizen
Процесор: Quad-Core 4K
2200Hz PQI Picture Quality Index
Дигитален тјунер: DVB-T2/C/S2
USBx2 2.0/HDMIx2/LAN/Bluetooth/CI +
VESA: 400×400
800786

ТВ ЛЕД SAMSUNG UE50AU8072UXXH SMART

32998 ден со ДДВ
Резолуција на екран: 50″123cm(3840×2160)
Оперативен систем: Tizen 6.0
Процесор: Crystal 4K / 4 јадрен
2200Hz PQI Picture Quality Index
Дигитален тјунер: DVB-T/Т2/C/S/S2
HDMIx3 2.0/USB×1 2.0/Bluetooth 4.2
VESA: 200×200
800788

ТВ ЛЕД SAMSUNG UE50TU7092 UHD SMART

26698 ден со ДДВ
Резолуција на екран:50″127cm(3840×2160)
Оперативен систем: Tizen
Процесор: Crystal 4K
2200Hz PQI Picture Quality Index
Дигитален тјунер: DVB-T2/C/S2
USBx1/HDMIx2/LAN/WiFi 5/CI +
VESA: 200 × 200
800787

ТВ ЛЕД SAMSUNG UE55″ AU7172 4K ULTRA HD Smart

34499 ден со ДДВ
Димензија на екран: 55″/140cm
Резолуција на екран: UHD (3840×2160)
(OS) Crystal processor 4K 2000 PQI
Дигитален тјунер: DVB-C/S2/T2
Приклучок: WiFi/HDMIx3/USB×1/Bluetooth
VESA: 200 × 200
Фреквенција на панелот: 60 Hz
800298

ТВ ЛЕД SAMSUNG UE55BU8072UXXH UHD SMART

39999 ден со ДДВ
Димензија на екран: 55″/138cm
Фреквенција на панелот: 50 Hz
Резолуција на екран: UHD (3840×2160)
OS: Crystal processor 4K PQI 2000
Дигитален тјунер: DVB-T2/C/S2
Поврзување: WiFi/Bluetooth 5.2
Приклучоци: 3xHDMI/2xUSB 2.0/1xCI+
VESA: 200 × 200
802280

ТВ ЛЕД SAMSUNG UE55BU8572UXXH UHD SMART

47990 ден со ДДВ
Димензија на екран: 55″/139cm
Фреквенција на панелот: 50 Hz
Резолуција на екран: UHD (3840×2160)
OS: Crystal processor 4K PQI 2000
Дигитален тјунер: DVB-T2/C/S2
Поврзување: WiFi/Bluetooth 5.2
Приклучоци: 3xHDMI/2xUSB 2.0/1xCI+
VESA: 200 × 200
802281

ТВ ЛЕД SAMSUNG UE65BU8072UXXH UHD SMART

54999 ден со ДДВ
Димензија на екран: 65″/165cm
Фреквенција на панелот: 50 Hz
Резолуција на екран: UHD (3840×2160)
OS: Crystal processor 4K PQI 2000
Дигитален тјунер: DVB-T2/C/S2
Поврзување: WiFi/Bluetooth 5.2
Приклучоци: 3xHDMI/2xUSB 2.0/1xCI+
VESA: 400 × 300
802282