Се прикажуваат сите 5 резултати

Прикажи 9 24 36

МОНИТОР MI 24″ 1C

7990 ден со ДДВ
Големина на екран 24″ (1920×1080) Тип на панел: IPS - FHD Брзина на освежување: 60 Hz Време на одзив: 6 ms Контраст 1000: 1 Осветлување: 250 cd/m2 HDMI 1.4/DispalyPort/VGAx1

ПРОЧИСТУВАЧ НА HIAOMI MI AIR PRO

10883 ден со ДДВ
OLED дисплеј 3 слојна филтрација Ласерски сензор за честички Напојување (V): 220 Проток на воздук CADR3 – 500m³/h Најдобри резултати на: – 30m² ~ 60m²

ПРОЧИСТУВАЧ НА XIAOMI MI AIR 3H

10999 ден со ДДВ
SMART прочистувач за воздух OLED дисплеј на допир Капацитет: 380m3/h Намена за простории до 60m2 Прочистување на 99,97% од честичките 3 слојна филтрација True HEPA филтер Моќност 38W

СМАРТ АЛКА MI BAND 6

2990 ден со ДДВ
AMOLED дисплеј/Водоотпорен 5ATM Bluetooth v5.0/GPS + GLONASS Батерија 125 mAh/Време на полнење: 2h Време на употреба: 14 дена Поддржани уреди: Android 5.0/iOS 10.0 30 спортски режими/Сензори со 6 оски Вакумски слој против прсти/Калено стакло

СМАРТ ТВ АНДРОИД БОКС- MI BOX S

3990 ден со ДДВ
Резолуција: 4K (3840 x 2160) Оперативен систем : Android 8.1 Процесор: Cortex-A53 Quad-core 64bit Графика: Mali-450 RAM: 2GB DDR3/Меморија: 8GB eMMC HDMI2.0a:1/USB2.0:1/Bluetooth: 4.2 Wi-Fi: 802.11a/b/g/n/ac 2.4GHz/5GHz