Се прикажуваат сите 6 резултати

Прикажи 9 24 36

ДОЗЕР БЛАНКО ЈАНО

1710 ден со ДДВ
Дозер за течен детергент
Хромиран
Лесно полнење
Отвор:ф35mm
Содржина:300ml

САДОПЕР BLANCO NOVA 6S ГРАНИТЕН 1000Х500

12190 ден со ДДВ
Димензии: 1000x500mm
Длабочина на корито:150/130mm
Посебен систем за цедење Функционален дизајн Комплет со сливник и полусифон Производител:Бланко-Германија
Структура:силгранит
Боја:антрацит,бела,јасмин,шампањ,алуметалик,тартуфо и кафе

ЧЕШМА BLANCO MIDA СИЛГРАНИТ

6390 ден со ДДВ
Kласичен дизајн
Висока и долга цевка за полесна работа со поголеми садови
Одлично се вклопува со Бланко силгранит садопер
Батерија со 2црева-висок притисок
Производител:Бланко-Германија
Структура: хром
боја: антрацит,бела,јасмин,шампањ,алуметалик,тартуфо и кафе

ЧЕШМА BLANCO MIDA ХРОМ 2 ЦРЕВА

4790 ден со ДДВ
Финиш: хром Материјал: Не р'ѓосувачки челик Висока батерија наменета за поголеми садопери за работа со поголеми садови. Со 2 црева, за висок притисок.

ЧЕШМА БЛАНКО ЛИНУС ХРОМ СО 2 ЦРЕВА

13150 ден со ДДВ
Тежина: 2800g Ширина 220mm Висина 282mm Рачка на десната страна Боја: хром Материјал: метална површина Површински хром

ЧЕШМА БЛАНКО МИЛИ ХД ХРОМ

5390 ден со ДДВ
Флексибилни приклучни цевки, долги 350 mm и навртка ⅜'' за лесна инсталација Вртлива глава за 360° Еден лост Потребна е дупка за чешма од 35 mm Боја: хром