Се прикажуваат сите 15 резултати

Прикажи 9 24 36

ВЕБ КАМЕРА X-TRIKE 0015 XPC01

350 ден со ДДВ
Микрофон: вграден Сензор: 1/6" CMOS HD камера: 3P Стапка на пренос: 640x480, 480p/30fps Формат на датотека: MJPG / YUY2, BMP/JPEG/PNG, AVI/WMV Опсег на сликање: 70cm-90cm. Фокусирање: фиксен фокус Интерфејс: USB Должина на кабел: 1,2 m

ЗВУЧНИЦИ X-TRIKE 2.0 0011 X-TRIKE SK402 КОМПЈУТЕРСКИ

299 ден со ДДВ
СТЕРЕО ЗВЕЧНИЦИ
RGB позадина
Номинална моќност: 2x 3W
Одговор на фреквенцијата: 150Hz-20KHz
Должина на кабел: 1,1 М
Единица за погон: 2 инчиx2
Осветлување: RGB
Конектори: 3,5mm приклучок (аудио)
USB (напојување)
Големина : 72 (Ш) X 82 (Д) X 120 (Ш)mm
Импеданса: 4Omega,x2

МАУС X-TRIKE 0001

200 ден со ДДВ
Глувче: Жичано gaming Конектор: USB 2.0 Сензор: Оптички Должина на кабел: 1.5m Осветлување: RGB 7 бои Резолуција DPI/CPI: 3200 Број на копчиња: 6 + 1 scroll Поддршка за ОС: Windows XP или понова

МАУС X-TRIKE 0002 GM215

250 ден со ДДВ
Глувче: Жичано 7D gaming Конектор: USB 2.0 Сензор: Оптички Должина на кабел: 1.5m Осветлување: RGB 7 бои Резолуција DPI/CPI: 7200 Број на копчиња: 7 + 1 scroll Поддршка за ОС: Windows XP или понова

МАУС X-TRIKE 0003 GM510

558 ден со ДДВ
Глувче: Жичано Конектор: USB 2.0 Сензор: Оптички Осветлување: RGB Должина на кабел: 1.7m Резолуција DPI/CPI: 4800 Број на копчиња: 7 + 1 scroll Поддршка за ОС: Windows 7 или понова

МАУС X-TRIKE 0004 GM310 ЖИЧАН

599 ден со ДДВ
Глувче: Жичано Конектор: USB 2.0 Сензор: Sunplus 6651B Осветлување: RGB 7 бои Кабел со магнетски прстен: 1.6m Резолуција DPI/CPI: 6400 Број на копчиња: 7 + 1 scroll Поддршка: Windows XP или понови

ПОДЛОГА ЗА МАУС X-TRIKE 0012 MP002

80 ден со ДДВ
Тип: Gaming Дебелина на подлогата: 0.2 cm Површина на подлогата: Платнена Долу: Anti-slip Боја: Full Color Димензии: 32 x 27 cm

ПОДЛОГА ЗА МАУС X-TRIKE 0013 MP204

340 ден со ДДВ
Тип: Gaming Дебелина на подлогата: 0.3 cm Површина на подлогата: Платнена Долу: Anti-slip Боја: Full Color Димензии: 77 x 29.5 cm

ПОДЛОГА ЗА МАУС X-TRIKE РГБ 0014 MP602

380 ден со ДДВ
Тип: Gaming 0.3 cm Површина на подлогата: Микрофибер Долу: Anti-slip Боја: Црно-Црвена Странично осветлување: RGB Контрола на допир: 3 режими на избор Димензии: 35 x 25 cm

СЛУШАЛКИ X-TRIKE 0008 GE109 (мини со кабел)

280 ден со ДДВ
Стерео GAMING слушалки Фреквенцијата: 100 Hz-20 KHz Големина на звучникот: 10mm Чувствителност: 105 dB plusmn Звучник: 16 Omega Тип на микрофон: секаде насочен Големина на микрофон: 4×1.5mm

СЛУШАЛКИ X-TRIKE 0009 GH903

950 ден со ДДВ
GAMING слушалки ps4/xboxone Осветлување: 7 бои Фреквенција: 20Hz-20000Hz Номинална моќност: 20mW Единица за микрофон: 4x1.5mm MIC чувствителност: -42db ± 3dB Конектор: 3.5mm x1 + USB сплитер

СЛУШАЛКИ X-TRIKE 0010 GH899

1250 ден со ДДВ
GAMING слушалки ps4/xboxone Осветлување: 7 бои Фреквенција: 20Hz-20000Hz Номинална моќност: 20mW Единица за микрофон: 4x1.5mm MIC чувствителност: -42db ± 3dB Конектор: 3.5mm x1 + USB сплитер

ТАСТАТУРА X-TRIKE 0005 GK979

1390 ден со ДДВ
Тастатура: Механичка Gaming Интерфејс: USB2.0 Должина на кабел: 1.5m Kопчиња: 87 мултимедијални Осветлување: Позадинско RGB Режими на осветлување: 8 позадински Поддршка за ОС: Windows 7

ТАСТАТУРА X-TRIKE 0006 GK980

950 ден со ДДВ
Тастатура: Механичка Gaming Интерфејс: USB2.0 Должина на кабел: 1.5m Kопчиња: 104 мултимедијални Осветлување: Позадинско RGB Режими на осветлување: 8 позадински Поддршка за ОС: Windows 7

ТАСТАТУРА X-TRIKE MK880

950 ден со ДДВ
Тастатура: Мултимедијална Gaming Тип на прекинувач: Мембрана Интерфејс: USB2.0 Должина на кабел: 1.5m Kопчиња: 114 Осветлување: Позадинско RGB 7 бои Поддршка за ОС: Windows 7