Се прикажуваат сите 3 резултати

Прикажи 9 24 36

МОНИТОР 22 AOC FULL HD LED E2270SWN

Original price was: 4999 ден.Current price is: 3994 ден. со ДДВ
Големина на екран: 21.5″/54.61cm Оптимална резолуција: (1920×1080)FHD Тип на панел: TN/16:9 Брзина на освежување: 60Hz Време на одзив: 5ms Осветленост: 200 cd/m² Влез: D-SUB VGA1.2/POWER CABLE C71.2 VESA: 100 x 100
803272

МОНИТОР 22″ AOC 22B2AM

Original price was: 7599 ден.Current price is: 5994 ден. со ДДВ
Екран: 21.5 Prime FHD
Резолуција: (1920X1080) 75Hz
Приклучоци: D-Sub/HDMI
Време на одговор (GtG) 4 ms
Светлост: 300 cd/msup2
Контраст: 3000
Дисплеј на бои 16.7 милиони

26301

МОНИТОР PHILIPS 22″ 3V5LHSB2/00VGA HDMI

Original price was: 6999 ден.Current price is: 5494 ден. со ДДВ
Големина на екран: 22″ (1920×1080)FHD
Тип на панел: TFT-LCD-W-LED system
Брзина на освежување: 60Hz
Време на одзив: 5ms
Контраст: 600:1
Осветлување: 200 cd/m2
HDMI (digital,HDCP) VGA (Analog)
25870