Се прикажуваат сите 6 резултати

Прикажи 9 24 36

МОНИТОР 24″ AOC 24G2U/BK

11990 ден со ДДВ
Големина на екран 23.8" (1920x1080) Тип на панел на екран: IPS, Backlight WLED Брзина на освежување: 144Hz Време на одзив: 1ms Осветлување : 250 cd/m2 Формат: 16:9; Звучници: 2Wx2 HDMI 1.4 x2; DisplayPort 1.2 x1, USB 3.0 x4; headphone 3.5mm; VESA 100x100

МОНИТОР 24″ AOC 24G2U5/BK

9498 ден со ДДВ
Големина на екран 24″ (1920×1080) Тип на панел на екран: IPS Брзина на освежување: 75Hz Време на одзив: 1ms Осветлување: 250 cd/m2 Формат:16:9/Звучници:2Wx2/HDMI 1.4x2 DisplayPort 1.2x1/USB 3.0x4/VESA 100×100

МОНИТОР 24″ HP X24ih FHD

11498 ден со ДДВ
Големина на екран 24″ (1920×1080) Тип на панел на екран: IPS Брзина на освежување: 144Hz Време на одзив: 1ms Осветлување: 200 cd/m2 VESA 100×100/Формат:16:9/ HDMI; Audio; DisplayPort

Монитор AOC 24″ V2Q

7990 ден со ДДВ
Екран: 23.8
Резолуција: 1920x1080 FullHD
Панел:IPS
Освежување: 75Hz
Време на реакција: 5 ms
Светлост: 250 cd/msup2
Агол на гледање: 178/178 ordm
Контраст: 20.000.000:1
Влезов: HDMI 1.4x1
DisplayPort 1.2x1
Излез: Headphone out (3,5mm)

МОНИТОР MI 24″ 1C

7990 ден со ДДВ
Големина на екран 24″ (1920×1080) Тип на панел: IPS - FHD Брзина на освежување: 60 Hz Време на одзив: 6 ms Контраст 1000: 1 Осветлување: 250 cd/m2 HDMI 1.4/DispalyPort/VGAx1

МОНИТОР PHILIPS 24″ 8E9QHSB/00

7890 ден со ДДВ
Големина на екран 24″ (1920×1080) FHD Тип на панел:VA1800R CURVED Optimum Брзина на освежување: 75Hz Време на одзив: 5ms Контраст 3000: 1 Осветлување: 250 cd/m2 VGA (Analogue)/HDMI 1.4 (digital)