Се прикажуваат сите 3 резултати

Прикажи 9 24 36

ТВ ЛЕД TCL 40″ ES560

19990 ден со ДДВ
Димензија на екран: 40″/101cm Резолуција на екран: FHD (1920x1080) CPU CORE 4 / Android 8.0 Oreo RAM: 1.5 GB / Меморија: 8 GB Дигитален тјунер: DVB-T2/C/S2 Фреквенција на панелот: 60 Hz VESA: 100 × 100

ТВ ЛЕД VIVAX 40″ LE 113 T2S2 SM

11699 ден со ДДВ
Димензија на екран: 40″/100cm Резолуција на екран: FullHD(1920x1080) Дигитален тјунер: DVB-T2/C/S2 VESA standard: 200×100 Оперативен систем: Android/Тип: Smart Приклучок: HDMIx2/USBx2/WiFi Bluetooth: Не/SCART-VGA: Не

ТВ ЛЕД VIVAX 40″ LE112 T2S2 REG.

10990 ден со ДДВ
Димензија на екран: 40″/102cm Резолуција на екран: FullHD(1920x1080) Дигитален тјунер: DVB-T2/C/S2 VESA standard: 200×100 Приклучок: USB x1/HDMI x3/VGA x1 Smart: Не/WiFi: Не/Scart: Не