Се прикажуваат сите 7 резултати

Прикажи 9 24 36

ТВ QLED VIVAX 43Q10C

18999 ден со ДДВ
Димензија на екран: 43″/109cm
Резолуција на екран: UHD4К(3840х2160)
Дигитален тјунер: DVB-T2 H.265/DVB-S2
RAM: 2GB/ROM: 16GB
VESA: 200×200/Звук: 20W
Оперативен систем:Android/Тип:Smart
Приклучоци: USBx2/HDMIx4/WiFi/CI+
Приклучок за слушалки/Bluetooth
801998

ТВ ЛЕД PANASONIC TX-43HX580E UHD 4K SMART

24995 ден со ДДВ
Димензија на екран: 43″/109cm
Резолуција на екран: 4K(3840x2160)
SAMRT TV/OS: my Home Screen 5.0
Дигитален тјунер: DVB-T2/C/S2
WiFi/HDMI×4/USB×2/CI+/LAN/PC
Фреквенција на панелот: 50/60 Hz
VESA: 100 × 100
800303

ТВ ЛЕД SAMSUNG UE43AU7022KXX SMART

19995 ден со ДДВ
Резолуција на екран:43″109cm(3840×2160) Оперативен систем: Tizen Процесор: Crystal Processor 4K 2000Hz PQI Picture Quality Index Дигитален тјунер: DVB-T2/C USB x1/HDMI x3/CI+/WiFi/Bluetooth Излез за звук RMS: 20W/VESA: 200×200
802553

ТВ ЛЕД TCL 43″ P615 4K ANDROID

24489 ден со ДДВ
Димензија на екран: 43″/108cm Резолуција на екран: 4K (3840×2160) Дисплеј: LED UHD Smart DTV RAM: DDR3-1866 / Меморија: 2 GB Фреквенција на панелот: 95 Hz Приклучок: HDMIx3/USB×3/AV/Port ОС: Android P/Bluetooth 5.0/Wi-Fi
800047

ТВ ЛЕД VIVAX 43LE114T2S2 REG

8999 ден со ДДВ
Димензија на екран: 43″/109cm Резолуција на екран: FHDFHD(1920х1080) Дигитален тјунер: DVB-T2/C/S2 VESA: 200 × 100/Звук: 16 W Светлина: 240 cd/m2 Приклучоци: USBx2/HDMIx3/CI+ Поврзување: Bluetooth
803398

ТВ ЛЕД VIVAX A SERIES 43UHD10K

16499 ден со ДДВ
Димензија на екран: 43″/109cm
Резолуција на екран: UHD4К(3840х2160)
Дигитален тјунер: DVB-T2/C/S2
VESA: 400×200/Звук: 12W
RAM: 2GB/ROM: 8GB
Оперативен систем:Android 11/Тип:Smart
Приклучоци: USBx2/HDMIx2/CI+
Интегрирано WiFi/Bluetooth
802174

ТВ ЛЕД VOX 43KAF680B

13790 ден со ДДВ
Димензија на екран: 43″/108cm Резолуција на екран: FHD (1920x1080) OS: Android 11/Smart/Direct LED slim Фреквенција на панелот: 60 Hz Приклучок: HDMIx3/USB×2/Cl slot Headphone Out/SPDIF out/ETHERNET-RJ45 WiFi/SMART апликации: YouTube, Netflix, Amazon Prime Video, Disney + Vesa: 200 x 200
803270