Се прикажуваат сите 7 резултати

Прикажи 9 24 36

ТВ QLED VIVAX 55Q10C

Original price was: 32659 ден.Current price is: 24999 ден. со ДДВ
Димензија на екран: 55″/140cm
Резолуција на екран: UHD4К(3840х2160)
Дигитален тјунер: DVB-T2/C/S2
VESA: 200×200/Звук: 20W
RAM: 2GB/ROM: 16GB
Оперативен систем: Android 11/Тип:Smart
Приклучоци: USBx2/HDMIx3/CI+
Интегрирано WiFi/Bluetooth
802173

ТВ ЛЕД FUEGO 55 ELU 620 4K ANDROID

18599 ден со ДДВ
Димензија на екран: 55″/139cm/:6.5ms Резолуција: 4К UHD (3840х2160) Оперативен систем: Android 13/Smart Дигитален тјунер: DVB-T2/C/S/S2 Осветлeност: 250cd/Контраст:5000:1 VESA:300×200/Звук:2x10W/Вградено WiFi Приклучоци:3xHDMI,2xUSB,RJ45,AV IN,CI
803690

ТВ ЛЕД SAMSUNG UE55″ AU7172 4K ULTRA HD Smart

Original price was: 35209 ден.Current price is: 26999 ден. со ДДВ
Димензија на екран: 55″/140cm
Резолуција на екран: UHD (3840×2160)
(OS) Crystal processor 4K 2000 PQI
Дигитален тјунер: DVB-C/S2/T2
Приклучок: WiFi/HDMIx3/USB×1/Bluetooth
VESA: 200 × 200
Фреквенција на панелот: 60 Hz
800298

ТВ ЛЕД SAMSUNG UE55BU8072UXXH UHD SMART

Original price was: 33999 ден.Current price is: 30999 ден. со ДДВ
Димензија на екран: 55″/138cm
Фреквенција на панелот: 50 Hz
Резолуција на екран: UHD (3840×2160)
OS: Crystal processor 4K PQI 2000
Дигитален тјунер: DVB-T2/C/S2
Поврзување: WiFi/Bluetooth 5.2
Приклучоци: 3xHDMI/2xUSB 2.0/1xCI+
VESA: 200 × 200
802280

ТВ ЛЕД TCL 55″ EC780

Original price was: 48998 ден.Current price is: 38999 ден. со ДДВ
Екран : 55 139 см Формат :Ултра HD (4K) : Резолуција: 3840x2160 Плоча 10-битна Заднинско осветлување:(ЛЦДLED) Сооднос: 16:9 Осветленост:400 cd/msup2 Осветленост:65 Процесор:Quad Core Вградена меморија од 16 GB Оперативен систем:Android 9.0 Pie HDR третмани :HDR Pro,HDR10,HDR10 + Долби Визија Dimming Pro IPQ мотор 2.0 UHD Премиум продолжувач во боја Намалување на бучава Режими на слика:филм,игра,Спорт Аудио: Систем: 2.0 Вкупно: 56W RMS Дистрибуција: 2x13W RMS Компатибилност на Долби:Dolby AC-4 Dolby Atoms: Дигитален чист звук Двонасочни предни звучници за отпуштање AVL (автоматско прилагодување на Моќност та на звукот) Компатибилен PAL/SECAM/NTSC (AV) BG/DK/I/LL MPEG2 и MPEG4 (SD и HD струи ) и HEVC/H.265 Автоматско пребарување на канали Tјунер (DVB-T и DVB-T2 DVB-S и DVB-S2 Телетекст:Да Оперативен систем:Android 9.0 Хотелски режим Aпликации: 4K bull Netflix YouTube bull 4K Извори:Eternet Wi-Fi Bluetooth Видео Формати: AVI MKV MP4 MPG,,TS VP9 WEBM WMV Аудио формати:MP3 WMA Слика формати:BMP HEIF JPG PNG ARC (враќање на звукот на аудио уред преку HDMI) ЦЕЦ bdquo Т-врскаinch(еден далечински управувач за неколку уреди) MHL v.3.0 (HD сигнали од мобилни телефони преку HDMI) HDMI брз прекинувач DVI влез преку HDMI3 ARC преку Максимална резолуција на HDMI1 HDMI: 2160p/60Hz 12bit Аудио влезови:RCA Аудио излези:Стерео слушалки Дигитална оптика Тежина на сите:12,40 кг Димензии без држач:730x1242x78mm (HxWxD X ) Тежина без држач:12,20 кг Држач:200 х 200mm Класа на енергија:A + Годишна потрошувачка:125 kWh/годишно Годишна цена приближно. : 19.91 euro Максимална потрошувачка :140 вати Нормална потрошувачка:85 вати Потрошувачка на подготвеност:0,29 Watt
25017

ТВ ЛЕД TCL 55″ P715

Original price was: 40898 ден.Current price is: 27999 ден. со ДДВ
Димензија на екран: 55″/139cm
Резолуција на екран: 4K (3840×2160)
Процесор: ARM Cortex-A55
Оперативен систем (ОS): Android TV
Дигитален тјунер: DVB-T2/C/S2
Приклучок: HDMI 3x2.0b/USB 2×2.0
VESA standard: 400×200
26261

ТВ ЛЕД VOX 55A11U314B SMART UHD

Original price was: 23900 ден.Current price is: 21900 ден. со ДДВ
Димензија на екран: 55″/138cm Фреквенција на панелот: 60 Hz Резолуција на екран: 4K (3840×2160) Оперативен систем:Android 11/Smart Дигитален тјунер: DVB-T2/C/S2 Приклучоци: 3xHDMI/2xUSB/CI+/LAN/AV in Headphone out/Audio out Coax/WiFi VESA: 200×200/Звук: 2х10W
802897