Се прикажуваат сите 2 резултати

Прикажи 9 24 36

ТВ ЛЕД HISENSE H58A7100F 58” SMART ULTRA HD

27999 ден со ДДВ
Димензија на екран: 58″/147cm Резолуција на екран: UHD (3840×2160) Quad Core Processor 4K Оперативен систем: VIDAA U2.5 Smart TV: WebOS smart платформа Wi-Fi/HDMI 2.0×3/USB 2.0×2/LAN VESA: 200x300 mm/Refresh rate:60 Hz

ТВ ЛЕД PANASONIC TX-58JX800E ANDROID HDR 4К

36590 ден со ДДВ
Димензија на екран: 58″/147cm Резолуција на екран: 4K UHD (3840×2160) HCX Processor / ОS: Android /Smart TV Дигитален тјунер: DVB-T/T2/DVB-S2/DVB-C Брзина на движење: 4K 1400 Hz BMR Bluetooth/Wi-Fi/HDMI 2.0×3/USB 2.0×1;3.0x1/LAN/CI+ VESA: 300×200 mm/Refresh rate:50/60 Hz