Се прикажуваат сите 11 резултати

Прикажи 9 24 36

ВГРАДЕН ФРИЖИДЕР VOX IKK 3400

18499 ден со ДДВ
Вид на контрола: Механички Систем за ладење: Static Вкупен нето капацитет: 256 l Волумен на разладен дел нето: 181 l Волумен на замрзнувач нето: 75 l Внатрешен замрзнувач: 3 фиоки Димензии (ШхВхД): 540 x 1770 x 545 mm
21696

ВГРАДНА МАШИНА ЗА САДОВИ ELECTROLUX EEA12100L

23799 ден со ДДВ
Инвертер мотор/Енергетска класа А+ Број на комплети: 9/Програми: 5 Одложен почеток: 3h ЛЕД Дисплеј/Тајмер/Светлосeн индикатор Сервисна дијагностика/Целосен AquaStop Звучен сигнал за крај на програмата Температури на миење 3: (45 до 70°C) Димензии (ШxВxД): 450 x 820 x 550 mm
803150

ВГРАДНА РЕРНА BEKO BBIS 13300 XMSE

18999 ден со ДДВ
Моќност:3000W/Капацитет:72L/Функции: 9 LЕD дисплеј/Дигитален тајмер Контрола на допир/PopUp Копчиња 3D Готвење/Готвење на пареа/Grill Чистење на пареа/Каталитичко самочистење Телескопски водилки/Вентилатор Димензии (ШхВхД): 59.4 x 59.5 x 56.7 cm
803057

ВГРАДНА РЕРНА GORENJE BOS 6747 A01X

21949 ден со ДДВ
Волумен на рерна: 77l/Температура: 300°C Приклучна моќност: 3.500 W Ергономски копчиња/Тајмер/Телескопски водилки Функција за самочистење: AquaClean Чистење: Каталитички филтер за вентилатор Печење на топол воздух: AirFry+ Димензии (ШхВхД): 595 × 595 × 564 mm
803181

КОМБИНИРАН ФРИЖИДЕР VIVAX DD207SL

12999 ден со ДДВ
Систем за ладење: LowFrost Вкупен нето капацитет: 204 l Нето на фриждер: 163l/На замрзнувач: 41l Број на полици во фрижидерот: 3 Број на полици на вратата од фрижидерот: 3 Број на фиоки во фрижидерот: 1 Број на полици во комората: 1 Димензии (ШхВхД): 55 x 143 х 55 cm
803298

МАШИНА ЗА СУШЕЊЕ BEKO DS8312PX

26999 ден со ДДВ
Сушара со топлотна пумпа: А+
Капацитет за сушење: 8kg
Број на програми: 15
Дигитален дисплеј
Осветлување во бубањ DC LED
Индикатор/Звучен сигнал за крај
ChildLock/AquaWave технологија
Димензии (ШхВхД): 59.7x84.6x56.8cm
802230

МАШИНА ЗА СУШЕЊЕ CANDY EYE H8A1L S

20409 ден со ДДВ
Топлотна пумпа
Енергетска ефикасност: A+
Капацитет на сушење: 8kg
Број на програми: 8
LED дисплеј/Мотор: AC
Ниво на бучава: 67dB
Димензии: 85x60x60 cm
802195

ФРИЖИДЕР FUEGO FGTF 484 W/N

6999 ден со ДДВ
Вкупен нето капацитет: 82 L Нето волумен на фрижидер: 42 L Нето волумен на замрзнувач: 4 L Температура на замрзнување до -3℃ Контролна табла со дополнителни опции Приклучна моќност: 90 W Димензии (ШxВxД): 48 X 84 X 43 cm
803221

ФРИЖИДЕР GORENJE RF 4141 PW4

15990 ден со ДДВ
Енергетска класа A+ Вкупен бруто капацитет: 205L Волумен на разладниот дел: 164L Волумен на замрзнувачкиот дел: 41L Капацитет на замрзнување: 2kg/24h Издржливост при прекин на ел. енергија: 24h Димензии (ШxВxД): 55 × 143,4 × 54,2 cm
25220

ФРИЖИДЕР SAMSUNG RB38T600FSA/EK

36999 ден со ДДВ
NoFrost/Дигитал ИНВЕРТЕР мотор Нето капацитет: 385 l Капацитет на замрзнување: 12kg/24hr Разладен дел: 273l/Замрзнувач: 112l Аларм за отворена врата ЛЕД Осветлување/18 часа автономен режим Димензии (ШxВxД): 595×2030×658 mm
803347

ХОРИЗОНТАЛЕН ЗАМРЗНУВАЧ VIVAX CFR-198

12499 ден со ДДВ
Енергетска класа: A+ Нето капацитет: 198 l Напојување: 220-240 V Регулација на температурата/ЛЕД осветлување Работна температура од -18°C до -24°C Kапацитет на замрзнување: 14kg/24h Димензии (ШхВхД): 802 х 854 х 559 mm
803464