Се прикажуваат сите 2 резултати

Прикажи 9 24 36

КОМБИНИРАН ФРИЖИДЕР VIVAX CF310D NFX

22900 ден со ДДВ
Енергетска класа: A+/F Систем за ладење: Total NoFrost Вкупен нето капацитет: 310 L Разладен дел: 224 L/Замрзнувач: 86 L Дигитален дисплеј/Fast cool Multiflow 360°: 3D дување на воздух Димензии (ШxВxД): 595 x 1880 x 630 mm
802956

ХОРИЗОНТАЛЕН ЗАМРЗНУВАЧ VOX BE1 400 HL

17999 ден со ДДВ
Одржување при прекин на ел.енергија:36h Нето волумен во замрзнувачот: 371L Внатрешен замрзнувач: 1 корпа Режим за брзо замрзнување Капацитет на замрзнување: 18 kg Најниска температура на уредот: -15°C Димензии (ШxВxД): 1300x850x705 mm
803182