Се прикажуваат сите 3 резултати

Прикажи 9 24 36

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ BEKO WUE 6636C XA

16999 ден со ДДВ
ProSmart Inverter мотор Капацитет на перење: 6 kg Вртежи: 1200 врт./min Број на програми: 15 Дигитален дисплеј AquaWave drum технологија Поврзување Bluetooth Димензии (ШхВхД): 60 x 84.5 x 44 cm
803642

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ GORENJE WNHPI62SCS

16999 ден со ДДВ
ИНВЕРТЕР PowerDrive мотор Капацитет за перење: 6 kg Број на програми: 15 Брзина на вртежи: 1.200 rpm Тип на екран: LED дисплеj Одложен почеток до 24 часа Димензии (ШхВхД): 59.5 x 84.5 x 45 cm
802379

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ VOX WM 1060 TOGD

14999 ден со ДДВ
Број на програми: 15
Број на вртежи: 1000 rpm
Капацитет: 6
Технологија: Aqua-logic system
Индикатор за циклус на перење
Копчето за одложен почеток
Димензии (ШхВхД) 597х845х497 mm
26095