Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 24 36

БОЈЛЕР TERMIL 7L VМ ВИСОКОМОНТАЖЕН

4089 ден со ДДВ
Моќност: 1500W/Грејач: 1,5 kw Напојување: 220V-50Hz Работен притисок: 0 bar Надворешен термостат Kазан: пластичен Волумен: 7L/Монтажа: Високо Димензии: 400х280х240 mm
344