Се прикажуваат сите 2 резултати

Прикажи 9 24 36

ВГРАДНА МИКРО ПЕЧКА СО ГРИЛ GORENJE BM 251 SG2BG

19990 ден со ДДВ
Волумен: 25 l/Mоќност: 900 W Нивоа на моќност: 5/Програми: 15 SmartDisplay/AquaClean функција Број на инфра греjачи: 1/1000W Oтварање на вратата на допир/Звучен сигнал Димензија на ротирачка чинија: 315 mm Димензии (ШхВхД): 595 x 388 x 401 mm
801990

МИКРОБРАНОВА ПЕЧКА FAVORIT MW20W

4290 ден со ДДВ
Капацитет: 20 L Моќност: 700 W Регулација: 5 НИВОА Механичка регулација Дебелина на стаклото: 25,5 mm Сигнал за завршено готвење Димензии (ВхШхД): 258 х 439 х 340 mm
804124