Се прикажуваат сите 15 резултати

Прикажи 9 24 36

ПРАВОСМУКАЛКА PANASONIC MC CG524WC79

6990 ден со ДДВ
Mоќност на моторот: 1400 W
ХЕПА филтер
Електронска контрола
Метални телескопски цевки
Ергономска рачка
13105

СЛУШАЛКИ PANASONIC RB-HF420BE-K ЦРНИ BT

1999 ден со ДДВ
Звучник: 30 mm
Неодимиумски магнет за одличен бас
XBS Екстра бас систем
Трајност на батерија,
при безжично поврзување од 50h
USB поврзување за полнење
Водоотпорност: IPX4
Батерија: Литиум
801624

СЛУШАЛКИ PANASONIC RB-HF420BE-W БЕЛИ BT

1999 ден со ДДВ
Звучник: 30 mm
Неодимиумски магнет за одличен бас
XBS Екстра бас систем
Трајност на батерија,
при безжично поврзување од 50h
USB поврзување за полнење
Водоотпорност: IPX4
Батерија: Литиум
801625

СЛУШАЛКИ PANASONIC RP-HF100ME-K ЦРНИ

1199 ден со ДДВ
Звучник: 30 mm
Фреквентен одговор: 10Hz-23kHz
Импенданса: 26 ±15%Ω
Сензитивност: 103 dB/mW(at 500 kHz)
Поврзување: 3.5 mm
Должина на кабел: 1.2 m
Тежина: 138 gr

801622

СЛУШАЛКИ PANASONIC RP-HF100ME-W БЕЛИ

1099 ден со ДДВ
Звучник: 30 mm
Фреквентен одговор: 10Hz-23kHz
Импенданса: 26 ±15%Ω
Сензитивност: 103 dB/mW(at 500 kHz)
Поврзување: 3.5 mm
Должина на кабел: 1.2 m
Тежина: 138 gr
801623

СЛУШАЛКИ PANASONIC RP-HS35ME-K ЦРНИ СПОРТ

899 ден со ДДВ
Звучник: 14.3 mm
Фреквентен одговор: 10 Hz- 25 kHz
Неодимиумски магнет за одличен бас
Водоотпорни: Отпорни на влага и пот IPX-2
Микрофон
Поврзување: 3.5 mm
Должина на кабел: 1.2 m
801618

СЛУШАЛКИ PANASONIC RP-HS35ME-W БЕЛИ СПОРТ

899 ден со ДДВ
Звучник: 14.3 mm
Фреквентен одговор: 10 Hz- 25 kHz
Неодимиумски магнет за одличен бас
Водоотпорни: Отпорни на влага и пот IPX-2
Микрофон
Поврзување: 3.5 mm
Должина на кабел: 1.2 m
801619

СЛУШАЛКИ PANASONIC RP-HTF295E-K ЦРНИ

1399 ден со ДДВ
Звучник: 40 mm
Фреквентен одговор: 10Hz-27kHz
Поврзување: 3.5 mm
Должина на кабел: 5 m
Тежина: 175 gr
801621

СЛУШАЛКИ PANASONIC RP-TCM115E-A СИНИ

599 ден со ДДВ
Звучник: 9 mm
Импенданса: 16Ω
Фреквентен одговор: 10 Hz- 24 kHz
Неодимиумски магнет за одличен бас
Микрофон
Поврзување: 3.5 mm
Должина на кабел: 1.2 m
801617

СЛУШАЛКИ PANASONIC RP-TCM115E-K ЦРНИ

699 ден со ДДВ
Звучник: 9 mm
Импенданса: 16Ω
Фреквентен одговор: 10 Hz- 24 kHz
Неодимиумски магнет за одличен бас
Микрофон
Поврзување: 3.5 mm
Должина на кабел: 1.2 m
801616

СЛУШАЛКИ PANASONIC RP-TCM115E-P РОЗЕВИ

559 ден со ДДВ
Звучник: 9 mm
Импенданса: 16Ω
Фреквентен одговор: 10 Hz- 24 kHz
Неодимиумски магнет за одличен бас
Микрофон
Поврзување: 3.5 mm
Должина на кабел: 1.2 m
801615

ТВ ЛЕД PANASONIC TX 50″ HX580E

27999 ден со ДДВ
Димензија на екран: 50″/127cm
Резолуција на екран: 4K (3840×2160)
(OS) My Home Screen 5.0
SAMRT TV
Дигитален тјунер: DVB-T2/C/S2
Приклучок: WiFi/HDMIx4/USB×2/LAN/PC
VESA standard: 200×200
800238

ТВ ЛЕД PANASONIC TX-43HX580E UHD 4K SMART

27500 ден со ДДВ
Димензија на екран: 43″/109cm
Резолуција на екран: 4K(3840x2160)
SAMRT TV/OS: my Home Screen 5.0
Дигитален тјунер: DVB-T2/C/S2
WiFi/HDMI×4/USB×2/CI+/LAN/PC
Фреквенција на панелот: 50/60 Hz
VESA: 100 × 100
800303

ТВ ЛЕД PANASONIC TX-50JX800E ANDROID HDR 4K

31596 ден со ДДВ
Димензија на екран: 50″/127cm
Резолуција на екран: 4K (3840×2160)
HCX Processor/SAMRT TV/Android
Дигитален тјунер: DVB-T/T2/DVB-S2/DVB-C
Приклучок: Bluetooth 8/WiFi/HDMIx3/USB×2
Звучници 20 W: 2 x 10 W
VESA standard: 200 × 200
801192

ТВ ЛЕД PANASONIC TX-58JX800E ANDROID HDR 4К

32996 ден со ДДВ
Димензија на екран: 58″/147cm
Резолуција на екран: 4K UHD (3840×2160)
HCX Processor / ОS: Android /Smart TV
Дигитален тјунер: DVB-T/T2/DVB-S2/DVB-C
Брзина на движење: 4K 1400 Hz BMR
Bluetooth/Wi-Fi/HDMI 2.0×3/USB/LAN/CI+
VESA: 300×200 mm/Refresh rate:50/60 Hz


801193