Се прикажуваат сите 9 резултати

Прикажи 9 24 36

ОГНИШТЕ РЕШЕТКА 40

1990 ден со ДДВ
Решетка за отворено огниште. Материјал на производот Леано железо.
19228

РАСТЕГНУВАЧКИ ШТИТНИК ЗА КАМИН

5690 ден со ДДВ
Растегнувачки штитник за камини. Може да ви помогне да го држите вашето дете или домашно милениче подалеку од огнот. Должината може да се прилагоди. Лесен за составување и за складирање кога не се користи.
19226

СТАЛАК ЗА ТРУПЦИ ОВАЛ

1990 ден со ДДВ
Сталак за трупци Материјал - Метал Боја - Црна
19227

ЌИБРИТ ГОЛЕМ

190 ден со ДДВ
Голем ќибрит Идеален за припалување на камини
шпорети
скари и др.
19230

ЧЕТКА ЗА ЌУНЦИ ДЕ А

290 ден со ДДВ
Четка за ќумци
Должина на сајла 1м
Челична четка
Спречете ги можните проблеми
поради нечистотијата
Ослободете се од гарежот

ШТИТНИК ЗА КАМИН ДИНАСТИ ЗЛАТЕН

3490 ден со ДДВ
Идеален штитник за камин. Поставување пред отворен оган. Ве штити Вас и Вашиот дом од летачки искри или жар.
19224

ШТИТНИК ЗА КАМИН ОБИЧЕН

990 ден со ДДВ
Идеален штитник за камин. Поставување пред отворен оган. Ве штити Вас и Вашиот дом од летачки искри или жар. Oдличен додаток за секое огниште.
19225