Се прикажуваат сите 9 резултати

Прикажи 9 24 36

САУНДБАР LG SJ2

6999 ден со ДДВ
Излезна моќност: Вкупно 160W
Предна 30W x 2 / Сабвуфер 100W
Subwoofer – Woofer Unit 5.25″
3.5mm аудио влез/Oптички влез
Bluetooth 4.0/USB/MP3/WMA
LED индикатор/Тајмер/Далечинско
Автоматско вклучување/исклучување
26289

ТВ OLED LG 48A16LA 4K UHD SMART

55999 ден со ДДВ
Димензија на екран: 48″/123 cm
Резолуција на екран: 4K OLED(3840×2160)
Процесор: α7 Gen4 Processor 4K
Оперативен систем: webOS Smart TV
Дигитален тјунер: DVB-T/T2/C/S2
Моќ на звучниците: 20W
Приклучок: 1x HDMI
2x USB

Headphone out
Cl+
LAN
WiFi/Bluetooth V5.0/VESA: 300 × 200
802277

ТВ ЛЕД LG 43UP75003LF 4K UHD SMART

22990 ден со ДДВ
Димензија на екран: 43″/109 cm
Резолуција на екран: 4K (3840×2160)
Процесор: α5 AI Processor 4K
Оперативен систем: webOS Smart TV
Дигитален тјунер: DVB-T2/C/S2
Моќ на звучниците: 20W
Приклучок: 2x HDMI
USB

Cl+
LAN/WiFi/Bluetooth
VESA: 200 × 200
802272

ТВ ЛЕД LG 50NANO806PA 4K NANOCELL UHD SMART

34999 ден со ДДВ
Димензија на екран: 50″/127 cm
Резолуција на екран: 4K
NanoCell(3840×2160)
Процесор: Quad Core Processor 4K
Оперативен систем: webOS Smart TV
Дигитален тјунер: DVB-T/T2/C/S2
Моќ на звучниците: 20W
Приклучок: 4x HDMI
1x USB

Cl+
LAN/WiFi/Bluetooth V5.0
VESA: 200 × 200
802276

ТВ ЛЕД LG 50UP81003LR

34996 ден со ДДВ
Димензија на екран: 50″/127 cm
Резолуција на екран: 4K UHD(3840×2160)
webOS SMART TV + HbbTV
Процесор: Alpha5 4K processor
Дигитален тјунер: DVB-T2/C/S2
Приклучок: 3xHDMI,2xUSB,LAN,CI Slot
WiFi/Bluetooth V5.0/VESA: 200 × 200
800790

ТВ ЛЕД LG 75UP78006LB 4K UHD SMART

65999 ден со ДДВ
Димензија на екран: 75″/190cm
Резолуција на екран: 4K UHD(3840х2160)
Процесор: Quad Core Processor 4K
Оперативен систем: webOS Smart TV
Дигитален тјунер: DVB-T2/C/S2
Моќ на звучниците: 20W
Приклучок: 2x HDMI,2хUSB,SPDIF,Cl+,LAN
WiFi/Bluetooth V5.0/VESA: 600 × 400
802274

ФРИЖИДЕР LG GBB61BLJMN

38999 ден со ДДВ
Компресор: Smart Inverter Total No Frost Вкупен нето капацитет: 341 L Волумен на разладниот дел: 234 L Волумен на замрзнувачкиот дел: 107 L Системот за ладење: Multi-Air Flow Димензии (ШxВxД): 595 x 1860 x 682 mm
802413

ФРИЖИДЕР LG GBB61PZJMN

36999 ден со ДДВ
Компресор: Smart Inverter Total No Frost Вкупен нето капацитет: 341 L Волумен на разладниот дел: 234 L Волумен на замрзнувачкиот дел: 107 L Системот за ладење: Multi-Air Flow Димензии (ШxВxД): 595 x 1860 x 682 mm
802414

ФРИЖИДЕР LG GBP31DSLZN

39999 ден со ДДВ
Компресор: Smart Inverter Total No Frost Вкупен нето капацитет: 341 L Волумен на разладниот дел: 234 L Волумен на замрзнувачкиот дел: 107 L Системот за ладење: Multi-Air Flow Димензии (ШxВxД): 595 x 1860 x 682 mm
802415