Се прикажуваат сите 6 резултати

Прикажи 9 24 36

МОНИТОР 22 AOC FULL HD LED E2270SWN

Original price was: 4999 ден.Current price is: 3994 ден. со ДДВ
Големина на екран: 21.5″/54.61cm Оптимална резолуција: (1920×1080)FHD Тип на панел: TN/16:9 Брзина на освежување: 60Hz Време на одзив: 5ms Осветленост: 200 cd/m² Влез: D-SUB VGA1.2/POWER CABLE C71.2 VESA: 100 x 100
803272

МОНИТОР 22″ AOC 22B2AM

Original price was: 7599 ден.Current price is: 5994 ден. со ДДВ
Екран: 21.5 Prime FHD
Резолуција: (1920X1080) 75Hz
Приклучоци: D-Sub/HDMI
Време на одговор (GtG) 4 ms
Светлост: 300 cd/msup2
Контраст: 3000
Дисплеј на бои 16.7 милиони

26301

Монитор AOC 24″ V2Q

Original price was: 10109 ден.Current price is: 8494 ден. со ДДВ
Големина на екран 23″ (1920×1080)
Тип на панел на екран: IPS FHD
Брзина на освежување: 75Hz
Време на одзив: 5ms
Осветлување: 250 cd/m2
HDMI 1.4×1/DisplayPort 1.2×1
25818

МОНИТОР AOC 27″ B2DA

Original price was: 10599 ден.Current price is: 8594 ден. со ДДВ
Големина на екран 27″ (1920×1080)
Тип на панел на екран: Prime FHD
Брзина на освежување: 75Hz
Време на одзив: 4ms
Контраст 1000: 1
Осветлување: 250 cd/m2
Звучници:2Wx2/HDMI 1.4x1
26302

МОНИТОР AOC 27″ Q27T1

Original price was: 18999 ден.Current price is: 14994 ден. со ДДВ
Големина на екран: 27″(2560x1440)QHD
Тип на панел: IPS технологија
Брзина на освежување: 75Hz
Време на одзив: 5ms
Контраст 1000: 1
Осветлување:350cd/m2
HDMI 1.4x2/DisplayPort 1.2x1
802205

МОНИТОР AOC C32G2AE/BK

Original price was: 19999 ден.Current price is: 15994 ден. со ДДВ
Големина на екран 32″ FHD(1920×1080)
Панел на екран: Antiglare(AG) Curved
Брзина на освежување: 121-165 HZ
Одзив: 1ms/Осветлување: 250 cd/m2
Формат: 16:9; Звучници: 2x5W
HDMI 2.0 x2; DisplayPort 1.2x1,
Headphone 3.5mm; VESA 100×100
800881