Се прикажуваат сите 2 резултати

Прикажи 9 24 36

БОЈЛЕР TING 80 BVE 80 SKP ЛЕВ (1 СПИРАЛА) КОМБИНИРАН

18190 ден со ДДВ
Капацитет: 80L/Димензии: 435×890 mm Работен притисок: 6 bar Моќност: 2.500W/Напон: 220 V Индикатор/Термометар Материјал на казан: челик AISI 304 Изолација: Полиуретан Надворешна обвивка: Ладно валан лим Анти корозивен систем-Магнезиум
802117

БОЈЛЕР TING BVE10KP НИСКОМОНТАЖЕН

6890 ден со ДДВ
Волумен: 10 L Моќност на грејач: 1500 W Иноксен казан: 200 x 280 cm Работен притисок: 60N/cm2 Изолација: Полиуретан Материјал: Инокс Димензии: 230 x 230 x 430 cm
802108