Се прикажуваат сите 2 резултати

Прикажи 9 24 36

ЕЛЕКТРИЧНА КОСИЛКА FARM F1000EI

4990 ден со ДДВ
Моќност: 1000W/Напон: 230V-50Hz
Вид на мотор: Индукциски
Куќиште: Метално
Ширина на сечење: 32cm
Висина на косење: 25/40/55mm
Висинско подесување: на 3-нивоа
Волумен до 30 литри
23659

НИТ ЗА КОСЕЊЕ ТРЕВА FARM HC102015

80 ден со ДДВ
Изработен од висококвалитетен полимер
Отпорен на абење и топлина
Кружен пресек
Бела боја
Димензии: 2,0mmx15m
23669