Прикажан е еден резултат

Прикажи 9 24 36

КОНВЕКТОР SENATOR 2000W

2690 ден со ДДВ
Моќност: 2000 W Две нивоа на греење: 1000/2000W Заштита од прегревање Можност за поставување на ѕид Заштита од вода/влага Подесување на термостат Комплет со ногарки
803598