Се прикажуваат 1–24 од 29 резултати

Прикажи 9 24 36

АПАРАТ ЗА ЕСПРЕСО MESKO MS 4403

7699 ден со ДДВ
Моќност: 850W
Притисок на пумпа: 15 bar
Резервоар за вода: 1.6 L
Простор за загревање на чаши
Интегрирана млазница за млеко-пена
Контрола на пареата
Tермо-блок систем за греење
24564

АПАРАТ ЗА МЕЛЕЊЕ КАФЕ MESKO MS 4465

1229 ден со ДДВ
Моќност: 110W
Капацитет на садот: 57g
Голема брзина на мелење
Тивок мотор
Сечива од нерѓосувачки челик
Проѕирен сад за зачини
Заштита од работа без капак

25216

АПАРАТ ЗА ПОТШИШУВАЊЕ НА МИЛЕНИЧИЊА MESKO MS 2826

1919 ден со ДДВ
Сечила: Титаниум
Моќност: 35W
Тивок мотор: 60dB
Вртежи: 5800 min
4 чешли: 3,6,9 и 12 mm
Прстен за подесување димензии: 0.8-2mm
Време на работа: 90 min
24801

АПАРАТ ЗА СУШЕЊЕ ХРАНА МЕSКО МS 6657

2319 ден со ДДВ
Mоќност: 300 W
Регулација на моќност: 2 нивоа
Број на сита: 5
Дебелина на сито: 2 cm
Дијаметар: 26,5cm
Висина: 22,5cm
24569

БЛЕНДЕР РАЧЕН MESKO MS 4618

895 ден со ДДВ
Моќност:300W
Брзини:2
Отстранлив пластичен дел за блендирање
Сечила од нерѓосувачки челик
Безбедносен прекинувач
23773

ВЕНТИЛАТОР МESKO MS 7311

2699 ден со ДДВ
Номинална/Максимална моќност: 45W/90W
Режими на работа: 3
Проток на воздух: 38 m3/min.
Хоризонтална осцилација од 76°C
Прилагодлив агол 26°/Дијаметар 40cm-16”
Прилагодлива висина: 102-125cm
Напон: 220-240V/Ниво на бучава: 53 dB
801470

ЕЛЕКТРИЧЕН БОКАЛ MESKO MS 1263

1279 ден со ДДВ
Моќност: 2.200W
Kапацитет: 1.7L
Ротирачка база 360°
Скриен грејач
Автоматски прекинувач
Заштита од прегревање
Индикатор/On-Off Копче

24523

ЕЛЕКТРИЧНО РЕШО ДУПЛО MESKO MS 6509

2089 ден со ДДВ
Моќност: 2000W
Материјал: Легиран челик
Дијаметар на грејни плочи: 150mm/150mm
Контрола на температурата на термостатот
Прилагодувачи на температурата
Материјал на копчиња: Полимер
Димензии: 47 x 8 x 30 cm

23776

ЕЛЕКТРИЧНО РЕШО ЕДИНЕЧНО MESKO MS 6508

1359 ден со ДДВ
Моќност: 1000 W
Материјал: Алуминиум
Голема рингла: 154 cm
Пилот светло
Регулација на термостатот
Материјал на копчиња: Полимер
Димензии: 30 x 30 x 10 cm
23775

КУЈНСКА ВАГА MESKO MS 3145

679 ден со ДДВ
LCD дисплеј
Идикатор
Тајмер/Аларм
Платформа:165х178 mm
Капацитет:1g-5kg,ml-l
Батерија:2 x 1.5V AAA
Aвтоматско исклучување
TARE функција
23769

КУЈНСКА ВАГА MESKO MS 3152

1479 ден со ДДВ
LCD дисплеј
Идикатор
Сад:1.8l
Капацитет:1g-5kg,ml-l
Батерија:2 x 1.5V AAA
Aвтоматско исклучување
TARE функција
24777

КУЈНСКА ВАГА MESKO MS 3159 O

719 ден со ДДВ
Капацитет: 5 kg/5000 ml
Мерни единици: g
ml
LCD дисплеј: 107 x 40 mm
Автоматско исклучување
Големина на уредот: 240 mm x 150 mm
Напојување: батерија 1xCR2032
TARE функција
23771

КУЈНСКА ВАГА MESKO MS 3159 W

729 ден со ДДВ
Капацитет: 5 kg/5000 ml
Мерни единици: g
ml
LCD дисплеј: 107 x 40 mm
Автоматско исклучување
Големина на уредот: 240 mm x 150 mm
Напојување: батерија 1xCR2032
TARE функција
800908

КУЈНСКА ВАГА MESKO MS 3159 Y

599 ден со ДДВ
Капацитет: 5 kg/5000 ml
Мерни единици: g
ml
LCD дисплеј: 107 x 40 mm
Автоматско исклучување
Големина на уредот: 240 mm x 150 mm
Напојување: батерија 1xCR2032
TARE функција
23772

КУЈНСКА ВАГА MESKO MS 3165

769 ден со ДДВ
LCD дисплеј
Идикатор
Капацитет на сад:1.4ml
Капацитет:1g-5kg,ml-l
Батерија:2 x 1.5V
Aвтоматско исклучување
TARE функција
26316

МАСАЖЕР ЗА НОЗЕ MESKO MS 2152

3119 ден со ДДВ
Моќност: 75W
Ролери: 4
Типови на масажа: 3
Додатоци за масажа: 3
Индикатор за ниво на вода
Не лизгачки ногарки
Инфрацрвено светло
24779

МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН КУЈНСКИ РОБОТ MESKO MS 4217

5590 ден со ДДВ
Систем за мешање: планетарен
Максимална моќност: 1200 W
Број на брзини: 6/Број на додатоци: 4
Сад: нерѓосувачки челик/Капацитет: 3.5 L
Штитник против прскање,
со отвор за додавање состојки
Заштита од преоптоварување на моторот
800911

ПЕГЛА ЗА КОСА MESKO MS 2311

809 ден со ДДВ
Моќност: 32 W
Прекинувач On/Off
Керамички плочки
Брзо загревање
Комфорен држач
Индикаторска сијаличка
Ротирачки кабел
23406

ПЕГЛА ЗА КОСА MESKO MS 2315

599 ден со ДДВ
Моќност: 20W - 350W
Прекинувач On/Off
Керамички плочки
Ширина на плочките 23mm
Должина на плочките 90mm
Брзо загревање
Комфорен држач
Индикаторска сијаличка
Ротирачки кабел 360 степени
24563

ПЕГЛА НА ПАРЕА MESKO MS 5028

1199 ден со ДДВ
Моќност 2600 W
Висококвалитетна керамичка подлога
Излез на пареа 60 g/min.
Пеглање на пареа 35gr/мин.
Спреј 0,5 g
Керамичка плоча
Автоматско исклучување

24565

ПЕГЛА НА ПАРЕА MESKO MS 5031

1499 ден со ДДВ
Моќност: 3000w
Резервоар за вода: 400 ml
Пеглање на пареа 40gr/min
Автоматско исклучување
Систем против капнување
Самочистење
Керамичка плоча
24531

ТОСТЕР СЕНДВИЧ MESKO MS 3032

839 ден со ДДВ
Моќност 850W Куќиште отпорно на топлина Нелепливи грил плочи Tермостатот Пилот светлина и индикатор подготвен за употреба Контрола на температура Гумени ногарки
24778