Се прикажуваат 1–24 од 37 резултати

Прикажи 9 24 36

AПАРАТ ЗА ПЕНАСТО МЛЕКО И ПОДГРЕВАЊЕ CAMRY CR 4498

4089 ден со ДДВ
Номинална/Макс.моќност: 500W/1000W
Капацитет на садот за пена: 250ml
Капацитет на садот за млеко: 350ml
Контрола на допир/Функции: 4
Отстранлив сад/Нелеплив слој
Пластична школка/Магнетна перка
Должина на кабел: 73 cm
800912

UV LED ЛАМБА ЗА КОМАРЦИ CAMRY CR 7937

1179 ден со ДДВ
UV LED светилка со бранова должина 395nm/Ефикасна заштита од инсекти/USB- приклучок со вклучен микро USB кабел/ Површина на работа до 100 m2/LED светилка со животен век од 10.000 часа/ Отстранлив сад за инсекти кој лесно се чисти/Поврзете го уредот со USB- приклучокот 10-20 минути пред да го вклучите светлото/Тивко работење: 45 dB/ Моќност на уредот: 2.5 W/Номинален излез: DC 5V 1A/Димензии: 12 x 12 x 22.2 cm
801471

АПАРАТ ЗА МЕЛЕЊЕ МЕСО CAMRY CR 4802

4359 ден со ДДВ
Моќност: 1500 W/Брзини 2: напред-назад. Сита 3 од 3 mm: Фина мрежа, филер за полнење колбаси и за паштети. Цедалка 5mm: средна мрежа за овошје, зеленчук, котлети, јаткасти плодови и др. Цедалка 7mm дебела мрежа за мелење месо Сечила 3: тенко, дебело, сецкано.
800278

АПАРАТ ЗА МОКА КАФЕ CAMRY CR4415W

2949 ден со ДДВ
Капацитет: 300 ml/6 шолји еспресо Ротирачка база: 360º Провиден капак/Ладна рачка на допир Автоматски термички прекинувач Вентил за ослободување на притисокот Материјал на конструкција: алуминиум Моќност: 480 W/Должина на кабел: 75 cm
803426

АПАРАТ ЗА ПОТШИШУВАЊЕ НА МИЛЕНИЧИЊА CAMRY CR2821

2559 ден со ДДВ
Сечила: Титаниум Моќност: 35W Тивок мотор: 60dB Вртежи: 2500 min 4 чешли: 3,6,9 и 12 mm Прстен за подесување димензии: 0.8-2mm 2 Батерии кои се менуваат Време на работа: 40 min Додатоци: четка, ножици, масло
24789

АПАРАТ ЗА ПУКАНКИ CAMRY CR 4458

1749 ден со ДДВ
Моќност: 1200 W
Подготовка за: 2,5мин
Без користење на масло
Проѕирен капак со интегрирана лажица за
полнење; Оn-off копче
23766

АПАРАТ ПРОТИВ ИНСЕКТИ CAMRY CR 7936

949 ден со ДДВ
395nm UV LED светло за инсекти
Површина на работа: до 100 m2
Траење на LED светилка од 10.000 часа
Тивко работење < 45 dB
Моќност на уредот: 4 W
Напон: 220-240V ~ 50/60Hz
Тип на приклучок: Type C
26321

БЛЕНДЕР РАЧЕН CAMRY CR 4615

1893 ден со ДДВ
Максимална моќност: 700W
Капацитет на шише: 500 ml
Тивок DC мотор
Турбо функција
LED осветлување
Ножеви од нерѓосувачки челик
Шише без Бисфенол А
25938

БЛЕНДЕР РАЧЕН CAMRY CR 4615

2039 ден со ДДВ
Максимална моќност: 700W
Капацитет на шише: 500 ml
Тивок DC мотор
Турбо функција
LED осветлување
Ножеви од нерѓосувачки челик
Шише без Бисфенол А
25938

БЛЕНДЕР СТОЕЧКИ CAMRY CR 4058

2039 ден со ДДВ
Моќност: 500 W/Поставки на брзини: 2
Вртежи во минута: 20000
Сечилa од нерѓосувачки челик: 2
Стаклен сад: 1.5l/Стаклена мелница: 210ml
Пластична мерна чаша: 60 ml
Можност за дробење на мраз
Пулс функција/Без BPA
24560

ГРЕЈАЧ ЗА МИЛЕНИЦИ CAMRY CR 7431

5459 ден со ДДВ
Надворешни дијагонални димензии: 76 x 58 cm Дијагонални димензии на површина за спиење: 72 x 52 cm Површина за греење: 50 x 42 cm Температура на греење: 50℃ +/-5℃ Адаптер кој го менува напонот од 220-240V на 12V Отстранливa навлака со патент се пере на 40°C Кабел за напојување 100 cm + напојување 92 cm пружински кабел Моќност: 18 W
803436

ЕЛЕКТРИЧЕН БОКАЛ CAMRY CR 1253

1639 ден со ДДВ
Моќност: 2200W/220-240V
Автоматско исклучување
Капацитет мин/макс: 0.5L/1.7L
Звук: при вклучување и зовривање
Грејач и куќиште: нерѓосувачки челик
LED: промена на бои зависно од темпера.
Одржување на топлина: 2 часа на 85°C
24788

ЕЛЕКТРИЧЕН БОКАЛ CAMRY CR 1253

1473 ден со ДДВ
Моќност: 2200W/220-240V
Автоматско исклучување
Капацитет мин/макс: 0.5L/1.7L
Звук: при вклучување и зовривање
Грејач и куќиште: нерѓосувачки челик
LED: промена на бои зависно од темпера.
Одржување на топлина: 2 часа на 85°C
24788

ЕЛЕКТРИЧЕН БОКАЛ CAMRY CR 1255 БЕЛ

1179 ден со ДДВ
Моќност: 2200W
Kапацитет: 1.7L
Скриен грејач
Автоматски прекинувач
Заштита од прегревање
Ротирачка база 360°
Анти-калциум филтер
24524

ЕЛЕКТРИЧЕН БОКАЛ CAMRY CR 1255 ЦРН

1309 ден со ДДВ
Моќност: 2200W
Kапацитет: 1.7L
Скриен грејач
Автоматски прекинувач
Заштита од прегревање
Ротирачка база 360°
Анти-калциум филтер
24525

ЕЛЕКТРИЧЕН БОКАЛ CAMRY CR 1290

2219 ден со ДДВ
Капацитет на стаклен бокал: 0,5-2,0L Автоматска заштита од работа без вода Звучен сигнал/LED осветлување Контрола на температурата 60-100 °C Отстранлив капак/Ротирачка база 360 ° Должина на кабелот за напојување: 66 cm Моќност: 1850 W - 2200 W
803191

ЕЛЕКТРИЧЕН БОКАЛ CAMRY CR 1290

1893 ден со ДДВ
Капацитет на стаклен бокал: 0,5-2,0L Автоматска заштита од работа без вода Звучен сигнал/LED осветлување Контрола на температурата 60-100 °C Отстранлив капак/Ротирачка база 360 ° Должина на кабелот за напојување: 66 cm Моќност: 1850 W - 2200 W
803191

ЕЛЕКТРИЧНО ЌЕБЕ ЗА ТОПЛЕЊЕ CAMRY CR 7416

2699 ден со ДДВ
Моќност: 60 W/Напон: 230 V Димензии: 150 x 100 cm Кабел со LCD контролер што се вади Се пере во машина на температура од 30°C Горна/Внатрешна ткаенина: Корално руно/Полиестер Тајмер кој автоматски го исклучува греењето: 1-10 часа 5 нивоа на греење: 35/40/45/50/55°C Заштита од прегревање
803430

ЕЛЕКТРОЧНА КУТИЈА ЗА ХРАНА CAMRY CR 4483

1329 ден со ДДВ
Моќност: 45-50 W/Напон: 12V-220V-240V Ја загрева храната до 50°C Две комори за храна/Капацитет: 1,1 l Отстранлив внатрешен сад со капак Рачка со преклопување/Лажица во сетот Приклучок за автомобил/Тип на приклучок: C Димензии на уредот (ШхВхД): 23 х 10,5 х 16,5cm
803433

ЗВУЧНИК БЛУТУТ CAMRY CR 1165

2449 ден со ДДВ
FM радио
Bluetooth конекција
Автоматско пребарување на станици
USB полнач
Отстранлив приклучок
Вградена батерија
Вградена светилка

25589

ЗВУЧНИЦИ CAMRY CR 1139 ПЛАВИ

2549 ден со ДДВ
Два звучници
RMS: 5W
Стерео
LCD дисплеј
Радио FM PLL
USB/MP3/AUX
Bluetoot
20908

ИНДУКЦИСКО РЕШО CAMRY CR 6505

3779 ден со ДДВ
Стаклокерамичка плотна
Моќност: 1500 W
LCD дисплеј
Тајмер до: 2 часа
Големина на чинија: 281 x 270 mm
Висока енергетска ефикасност. Двонасочно
прилагодување на температура или моќност

24780

КОЗМЕТИЧКО ОГЛЕДАЛО CAMRY CR 2169

1319 ден со ДДВ
Големина: 16,5 х 16,5cm Зголемување: х5 пати Ротација за 360?C Лед светилки: 24 Регулација на светлото Едноставна монтажа без шрафење Идеално за шминкање или прецизно бричење Благодарение на вакуум држачот може да се монтира на стакло или плочки Батерии: ААх3

МАСАЖЕР ЗА СТАПАЛА CAMRY CR 2174

3229 ден со ДДВ
Дизајн со преклопување Kапацитет на садот: 6 L Автоматско загревање на водата: 43-45°C Рачка за носење/Заштита против прскање Индикатор за нивото на водата Моќност: 450-500W/Напон: 220-240V Тип на приклучок: C Должина на кабел: 149 cm
803438