Се прикажуваат 1–24 од 35 резултати

Прикажи 9 24 36

АПАРАТ ПРОТИВ ИНСЕКТИ KF-530 30W

1790 ден со ДДВ
Моќност: 30W/Копче: On-Off
Должина: 48 cm/Висина: 24 cm
Не содржи штетни хемикалии
Безбедна е за луѓето и домашните миленици
Лесен е за инсталирање и употреба
Просторно достигнување и до 45м²
Материјали од легура на алуминиум
801709

АСПИРАТОР RG LUX RG 401 INOX

2490 ден со ДДВ
Број на мотори: 2
Филтри: Алуминиумски
Број на филтри: 1
Број на степени: 3
Бучаност: 55 dB(A)re1pW
Тип на осветлување: LED
Проток на воздух при издув: 550 m³/h

26214

ВГРАДНА ПЛОЧА RGLUX RG 300

5690 ден со ДДВ
Стаклокерамичка плотна: 30 cm
Вкупна моќност: 3 kW
Грејни зони: 2
Контрола на допир: Touch Control
Заштита од деца: Child Lock
Тајмер
Pause & Play
Кабел за напојување со должина: 1m
800907

ВГРАДНА ПЛОЧА RGLUX RG 600

9599 ден со ДДВ
Стаклокерамичка плотна
Контрола на допир
Степени на моќност: 10
Child Lock/Тајмер/Pause & Play
Вкупна моќност: 6KW
Димензија: 60x60 cm
Кабел за напојување: 1m
802254

ВЕНТИЛАТОР RG LUX 16″ 9155

1490 ден со ДДВ
Вентилатор индустриски 16”
Пластична перка
Моќност: 40 W
Број на брзини: 3
Прилагодлива висина
Четири ногарки
801826

ВЕНТИЛАТОР ИНДУСТРИСКИ 18″ 6072

1990 ден со ДДВ
Вентилатор индустриски 18”
Метална перка
Моќност: 60 W
Број на брзини: 3
Прилагодлива висина
Кружна подлога
Димензии: 62 x 52 x 17 см
20183

ДАСКА ЗА ПЕГЛАЊЕ RG LUX RG 207

1390 ден со ДДВ
Површина за пеглање:33x110cm
Практичнен дизајн за лесно пеглање
Ногари од високо квалитетен метал
Покривка и сунѓер од 100% памук
Стабилна подлога
24100

ДЕТСКИ ТРОТИНЕТ RAPID

1399 ден со ДДВ
Број на силиконски тркала: 3
Предни тркала: 2/Задно тркало: 1
RGB LED осветлување на тркалата
Рачка со прилагодлива висина до 70 cm
Изработен од квалитетна пластика,
метал и алуминиумска рамка
Максимално оптоварување до 30 kg
Возраст: 5+ години
801699

ДЕТСКИ ТРОТИНЕТ RAPID GREEN-BLACK

1699 ден со ДДВ
Број на силиконски тркала: 3
Предни тркала: 2/Задно тркало: 1
RGB LED осветлување на тркалата
Рачка со прилагодлива висина до 70 cm
Изработен од квалитетна пластика,
метал и алуминиумска рамка
Предно копче за преклопување на рачка
Максимално оптоварување до 30 kg
Возраст: 5+ години
801700

ДЕТСКИ ТРОТИНЕТ RAPID PINK-BLUE

999 ден со ДДВ
Број на силиконски тркала: 3
Предни тркала: 2/Задно тркало: 1
RGB LED осветлување на тркалата
Рачка со прилагодлива висина до 70 cm
Изработен од квалитетна пластика,
метал и алуминиумска рамка
Максимално оптоварување до 30 kg
Возраст: 5+ години
801698

ЕЛЕКТРИЧЕН ШПОРЕТ RGLUX C6340GW

11490 ден со ДДВ
Волумен на релна: 63L
Решоа на струја: 4
Релна на cтруја
Функции за релната: 3
Број на функции: 6
Тепсиjа: 1/Решетка: 1
Дупло Стакло/Капак
25975

ЕЛЕКТРИЧНА ИНДУСТРИСКА СКАРА MP 60 E

7990 ден со ДДВ
Индустриска скара на струја: MP-60 E
Димензии на плотна: 60×45 cm
Материјал: Инокс
Моќност: 4.400 W
24197

ЛЕД ПАНЕЛ 18W КОЦКА

289 ден со ДДВ
Напон: 170-265 V
Моќност: 18 W
Светлина: 6500К
Боја на осветлување: бела
Боја на рамка: бела
801693

ЛЕД ПАНЕЛ 18W КРУГ

269 ден со ДДВ
Напон: 170-265 V
Моќност: 18 W
Светлина: 6500К
Боја на осветлување: бела
Боја на рамка: бела
801692

ЛЕД ПАНЕЛ 24W КОЦКА

449 ден со ДДВ
Напон: 170-265 V
Моќност: 24 W
Светлина: 6500К
Боја на осветлување: бела
Боја на рамка: бела
801694

ЛЕД РЕФЛЕКТОР 30W

378 ден со ДДВ
Напон: 220 V
Моќност: 30 W
Ниво на заштита: IP66
Материјал: Алуминиум
Извор на светлина: LED
Светлосен агол: 120°
Осветленост: 90 lm
801696

ЛЕД РЕФЛЕКТОР 50W

449 ден со ДДВ
Напон: 220 V
Моќност: 50 W
Ниво на заштита: IP66
Материјал: Алуминиум
Извор на светлина: LED
Светлосен агол: 120°
Осветленост: 90 lm
801695

МИНИ ШПОРЕТ RGLUX RG 4004 B

6499 ден со ДДВ
Волумен на рерна: 40l
Функции на рерна: 3
Рингли: 2 /145-1000w/180-1500w
Функции на рингли: 3
Горен и долен грејач: 2
Термостат: 300
Димензии (ШхВхД): 52х36х48 cm
800376

МИНИ ШПОРЕТ RGLUX RG 4004 W

6499 ден со ДДВ
Волумен на рерна: 40l
Функции на рерна: 3
Рингли: 2 /145-1000w/180-1500w
Функции на рингли: 3
Горен и долен грејач: 2
Термостат: 300
Димензии (ШхВхД): 52х36х48 cm
800375

ПЛИНСК0 РЕШО RG LUX 0-200 КАФЕНО

1399 ден со ДДВ
Решо 0-200
Горилници: 2
Копчиња за регулација на пламен
Капак
25850

ПЛИНСК0 РЕШО RGLUX 0-200 БЕЛО

1399 ден со ДДВ
Горилници: 2
Копчиња за регулација на пламен
Капак
25650

ПЛИНСКИ ШПОРЕТ RGLUX C 6340G

11499 ден со ДДВ
Плински Шпорет
Горилници: 4
Рерна на Плин
Функции за рерната: 3
Копчиња за регулација: 6
Капацитет на рерна: 63l
25229

ПЛИНСКИ ШПОРЕТ RGLUX C 6340G-BROWN

11499 ден со ДДВ
Плински Шпорет
Горилници: 4
Рерна на Плин
Функции за рерната: 3
Копчиња за регулација: 6
Капацитет на рерна: 63l
25212

ПЛИНСКИ ШПОРЕТ RGLUX C 6340G-INOKS

13990 ден со ДДВ
Горилници: 4
Електронско палење на горилниците
Рерна на Плин
Функции за рерната: 3
Капацитет на рерна: 63l
Копчиња за регулација: 6
Боја: Инокc
25207