Се прикажуваат сите 3 резултати

Прикажи 9 24 36

ВГРАДНА ПЛОЧА WHIRLPOOL AKM 261 IX

8799 ден со ДДВ
Приклучна моќ: 4500 W Механичко управување Број на грејни зони: 4 Електрична грејна зона: 1-1500 W Плински грејни зони: 3-3000 W Димензии (ШхВхД): 56cm x 3.6cm x 48cm
14731

ВГРАДНА ПЛОЧА WHIRLPOOL AKT 8190 BA

12599 ден со ДДВ
Стаклокерамичка плотна
Грејни зони 4
2 дупли
2 единечни
Сензорски команди
Тајмер/Индикатор
Заклучување - заштита од деца
Димензии 460x58x510 мм

16665

ВГРАДНА ПЛОЧА WHIRPOOL AKT 8601-IX

14499 ден со ДДВ
Стаклокерамичка плотна
Иноксна рамка на плочата
Грејни зони 4
Сензорски команди
Тајмер/Индикатор
Заклучување - заштита од деца
Димензии 460x58x510 мм

24570