Се прикажуваат сите 4 резултати

Прикажи 9 24 36

КОНВЕКТОР SCHNEIDER SCX 203 X

4389 ден со ДДВ
Моќност: 2000W
Термостат
Идеален за домашна употреба
Не го суши воздухот
Димензии: 1035×440х125 mm

14442

КОНВЕКТОР SCHNEIDER SCX 253 X

4899 ден со ДДВ
Моќност 2500W Термостат Идеален за домашна употреба Не го суши воздухот Димензии на конвекторот во mm 1035х440х125
14441

ТВ ЛЕД SCHNEIDER 50SL90 UHD 4K AND.11

КЛУБ ЦЕНА

Original price was: 21319 ден.Current price is: 18999 ден. со ДДВ
UHD SMART LED TV
Димензија на екран: 50″/127 cm
Резолуција на екран: (3840×2160)
Оперативен систем: Android 11
Дигитален тјунер: DVB-T/C/T2
Приклучок: 2x HDMI
USB 2.0,
Вграден Wi-Fi
801133