Се прикажуваат сите 10 резултати

Прикажи 9 24 36

GAMING КОНТРОЛЕР ARG 05

699 ден со ДДВ
Gaming пиштол за игри за Smart телефон
Се поврзува со Bluetooth BK V4.1
Компатибилност: iOS и Android
Батерија: ААА 1.5V батерија
Поддржува Multi-player-AR Kitт
Список на игри: xGun Guarder
Копчиња: 4 пукање
24962

GAMING КОНТРОЛЕР ARG 09

569 ден со ДДВ
Gaming пиштол за игри за Smart телефон
Се поврзува со Bluetooth BK V4.1
Компатибилност: iOS и Android
Батерија: ААА 1.5V батерија
Поддржува Multi-player-AR Kitт
Список на игри: xGun Guarder
Копчиња: 4 пукање
24963

ДРЖАЧ ЗА TV DT 1432 LOBOD MAX200X200

390 ден со ДДВ
Тип на држач: Фиксен
Погоден за: 14/32 Prime TV
Максимум VESA: 200x200mm
Максимална тежина: 25 kg
Навалување напред/назад: 10°C
Лесна монтажа
Боја: Црна
25435

ЗВУЧНИК LOBOD K 243S BLUETOOTH

240 ден со ДДВ
Моќност: 3 W
Bluetooth: 4.0
Surround
Опсег на работа: 10 м
Време на полнење: 2-3h
Опсег на фреквенција: 90Hz-20KHz
Димензии: 110 × 89.5 x 42mm
24968

ПОЛНАЧ LOBOD S16 2.500MAX

199 ден со ДДВ
Тип на батеријаLi-ion 18650 Капацитет 2500mAh Материјал ABSLED индикатор Влез DC5V/1A Излез DC5V/1A Димензија96x23x23mm
24965

СЛУШАЛКИ LOBOD K L118B BLUETOOTH

186 ден со ДДВ
Должина на кабел:62cm
Bluetooth 4.1
Фреквенција 20HZ-20HZ
Влезен напон: DC 5V (полнење)
Вграден микрофон
Контролни функции: Play/Pause
повици со Bluetooth
24966

СЛУШАЛКИ LOBOD K L119B BLUETOOTH

199 ден со ДДВ
Должина на кабел:64cm
Bluetooth 4.1
Фреквенција 20HZ-20HZ
Влезен напон: DC 5V (полнење)
Вграден микрофон
Контролни функции: Play/Pause
повици со Bluetooth
24967

ТВ ЛЕД LOBOD LF32DN5321 HD T2/S2

6890 ден со ДДВ
Димензија на екран: 32″/82cm
Резолуција: (1366×768) HD Ready
Формат 16:9/Aгол на гледање: 178°
Време на одзив: 8ms/VESA: 200 x 200
Дигитален тјунер: DVB-T2/C/S2
Приклучок: USB/HDMI/USB/CI/SLOT
Звучна моќност: 2x6W/Влез за слушалки
801540

ТВ ЛЕД LOBOD LF32DN5321 HD T2/S2 SMART

8790 ден со ДДВ
Димензија на екран: 32″/82cm
Резолуција: (1366×768) HD Ready
OS: Android 11/CPU: Quad core
Mеморија: RAM 1GB/ROM 8GB
Дигитален тјунер: DVB-T2/C/S2
Приклучок: WiFi/LAN/HDMI×3/USBх2/CI+
Звучна моќност: 2x10W/VESA: 200 x 200
801541

ТВ ЛЕД LOBOD LF42DN4319 TS/S2 FULL HD SMART

13990 ден со ДДВ
Димензија на екран: 42″/107cm
Резолуција на екран: FullHD (1920×1080)
Оперативен систем : Android 9.0
Процесор: Quad core CPU
Тип на тјунер: DVB T2/S2/C
RAM: 1 GB / Меморија: 8 GB
HDMIx3/USBx2/VGA/VESA Стандард

800070