Се прикажуваат сите 3 резултати

Прикажи 9 24 36

ТВ ЛЕД ST-32UH4700 ANDROID SMART

7999 ден со ДДВ
Eкран: 32″/87cm HD Ready(1366×768)
Android/Smart TV/Superior Technology
Процесор: DUAL CORE Cortex A7x2 1.3GHz
Оперативен систем: Android 9
RAM: 1GB/ROM: 8GB
Дигитален тјунер: DVB-T/T2/DVB-C
Приклучок: WiFi/HDMI×2/USB/CI+/VGA
800890

ТВ ЛЕД ST-65UX7800 65” (165cm) Android SMART UltraHD LED TV, Superior

29499 ден со ДДВ
Димензија на екран: 65″/165cm
Резолуција на екран: 4K (3840×2160)
DUAL CORE Processor Cortex A7
Operating system Android 9
RAM: 1.5 GB / Меморија: 8 GB
Дигитален тјунер: DVB-C/S2/T2
Приклучок: WiFi/HDMIx2/USB/Bluetooth
800485