Се прикажуваат 1–24 од 78 резултати

Прикажи 9 24 36

АПАРАТ ЗА ПАЛАЧИНКИ VIVAX PM-1200TB

1999 ден со ДДВ
Моќност: 1200 W/Дијаметар на плоча: 30 cm Oбезбедуваат брзо и рамномерно печење Прилагодлив термостат/Индикатор за подготвеност Метални детали од нерѓосувачки челик Чистењето е лесно со нелепливата површина Додатоци: Т-вилушка и дрвена шпатула Кабел за складирање/Гумени ногарки за стабилност
803413

ВГРАДЕН АСПИРАТОР VIVAX CHO 60BI100T X

4290 ден со ДДВ
Моќност: 100 W/Број на мотори: 1 LED осветлување/Дијаметар на цевка: 12cm Број на степени на вентилаторот: 3 Алуминиумски филтери: 3/Механичка контрола Максимална бучавост: 60-70 dB (A) Проток на воздух при издув: 281 m³/h Димензии(ШxВxД): 525 x 203 x 275 mm
803671

ВГРАДЕН КОМПЛЕТ VIVAX BO 624MHG + BH 042IN

Original price was: 16499 ден.Current price is: 14999 ден. со ДДВ
Стаклокерамичка индукциска плотна Капацитет на рерна: 65 L Нивоа на моќност: 9 Тајмер 1-99 мин/Функција Boost Димензии (ШxВxД): 590 × 60 × 520 mm Моќност:2.200W/Програми за печење: 3 Максимална температура: 240 °C Димензии (ШxВxД): 595 × 575 × 595 mm
803794

ВГРАДЕН КОМПЛЕТ VIVAX BO-606FAHTM X + BH-042IN

16499 ден со ДДВ
Стаклокерамичка индукциска плотна Брусен раб/Моќност: 6.000 W Димензии (ШxВxД): 59×5.5×52cm Капацитет на рерна 60 L/Програми 5 Моќност: 2.300W/Вентилатор Максимална температура: 240°C Димензии (ШxВxД): 59.5×59.5×58.7cm
803263

ВГРАДЕН КОМПЛЕТ VIVAX BO-608FAHTD X + BH-042IN

18599 ден со ДДВ
Стаклокерамичка индукциска плотна Брусен раб/Моќност: 6.000 W Димензии (ШxВxД): 59×5.5×52cm Капацитет на рерна 60 L/Програми 7 Моќност: 2.300W/LCD дисплеј/Тајмер Максимална температура: 240°C Димензии (ШxВxД): 59.5×59.5×58.7cm
803262

ВГРАДНА МАШИНА ЗА САДОВИ VIVAX DWB-450952C

15690 ден со ДДВ
Капацитет на сетови: 9 Број на програми: 5 Функции за заштеда на ел.енергија: 2 Екран: LED сигнализација Индикатор со звучен сигнал/Тајмер Заштита од прелевање: Целосен AquaStop Димензии (ШxВxД): 448 x 871 x 550 mm
803449

ВГРАДНА МАШИНА ЗА САДОВИ VIVAX DWB-601252C

16190 ден со ДДВ
Капацитет на сетови: 12 Број на програми: 5 Функции за заштеда на ел.енергија: 2 Екран: LED сигнализација Индикатор со звучен сигнал/Тајмер Заштита од прелевање: Целосен AquaStop Димензии (ШxВxД): 598 x 815 x 550 mm
803448

ВГРАДНА МИКРО ПЕЧКА VIVAX MWOB 2020G G

12990 ден со ДДВ
Моќност: 700 W/Волумен: 20 l Моќност на инфра грејачот: 1000 W LED екран/Дигитално управување Број на меморирани програми: 8 Стаклен контролен панел Заклучување за заштита од деца Димензии (ШxВxД): 595 × 343 × 382 mm
803769

ВЕНТИЛАТОР VIVAX CORDYS CVE 31T

Original price was: 790 ден.Current price is: 649 ден. со ДДВ
Моќност: 40 W
Висина: 50 cm
Дијаметар: 30 cm
Број на брзини: 3
Со осцилација
Контролна плоча: Механичка
801733

ВЕНТИЛАТОР VIVAX CORDYS CVE 41P

Original price was: 990 ден.Current price is: 799 ден. со ДДВ
Моќност: 50 W/Дијаметар: 40 cm Прилагодлива висина: 1,3 m Хоризонтално вртење во широк лак Број на брзини: 3 Брзина на воздух: 44,90 m3/min Проток на воздух: 2,6 m/sec Тивка работа на моторот: 52 dB
803187

ВЕРТИКАЛЕН ЗАМРЗНУВАЧ VIVAX TTF 60

8990 ден со ДДВ
Вкупен нето волумен: 60 L Број на фиоки во замрзнувачот: 3 Mеханичка контрола Променливи шарки на вратата Конвекционално ладење и одмрзнување Ниво на бучност: 41 dB Димензии (ШхВхД): 472 x 850 x 450 mm
803668

ВОДООТПОРЕН ЗВУЧНИК VIVAX BS-260

Original price was: 4690 ден.Current price is: 4099 ден. со ДДВ
Водоотпорен LED звучник
Звучници: 60W/RMS моќност: 14W
Репродукција на звук: 6.5h
USB/Bluetooth/AUX/FM
Батерија: 3600 mAh
Кабел/Напојување: 110-240V
Димензии ШхВхД: 188х143х366mm
800057

ЕЛЕКТРИЧЕН ШПОРЕТ VIVAX FC 04602 WH

12190 ден со ДДВ
Електричен шпорет со капак Грејни плочи за готвење: 4 Волумен на рерната: 64 l/Програми: 3 Максимална температура на рерна: 250˚C Хромирани решетки/Тава за печење Материјал: Емајлиран метал Димензии (ШxВxД): 595 x 880 x 650 mm
803666

ЕЛЕКТРИЧЕН ШПОРЕТ VIVAX FC 04502VCF WH

15990 ден со ДДВ
Електричен шпорет со капак Енергетска класа: A Волумен на печката: 52 l Максимална температура на печката: 250 Плоча за готвење: 4 плотни Материјал: Метал Димензии (ШxВxД): 85x50x60cm
800151

ЕЛЕКТРИЧНА СКАРА VIVAX EG-4020HZ

3290 ден со ДДВ
Моќност: 2200 W Отстранлив сад за собирање маснотии Нелеплива површина: 43x23 cm Изработена од природно бамбусово дрво, и е целосно ладна на допир Mазна површина површината за печење која може да се одвои за полесно миење Термостат за прилагодување температури Максимална температура: 250 °C
802952

ЗВУЧНИК VIVAX BS-160

Original price was: 3199 ден.Current price is: 2799 ден. со ДДВ
LED осветлување
Звучници: 60W/RMS моќност: 14W
FM радио/SD card/Влез за слушалки
USB/Bluetooth/AUX
Батерија: 3600 mAh
Кабел/Напојување: 110-240V
Димензии ШхВхД: 126х123х283mm
800055

ЗВУЧНИК VIVAX BS-210

3390 ден со ДДВ
Водоотпорен LED звучник Звучници: 50W/RMS моќност: 14W Репродукција на звук: 6.5h USB/Bluetooth/AUX/FM Батерија: 3600 mAh Кабел/Напојување: 110-240V Димензии ШхВхД: 187х144х354mm
800056

ЗВУЧНИК VIVAX BS-90

1479 ден со ДДВ
Водоотпорен LED звучник
Звучници: 8.5W/RMS моќност: 8.5W
Репродукција на звук: 6.5h
USB/Bluetooth/AUX/FM
Батерија: 1.5 mAh
Кабел/Напојување: 110-240V
Димензии ШхВхД: 156х117х278mm
800052

ИНДУКЦИСКО РЕШО VIVAX HPI-1500TP

Original price was: 2290 ден.Current price is: 2099 ден. со ДДВ
Индукциска стаклокерамичка плотна: 1500 W Дигитална контрола на допир Индикатор за преостаната топлина Cтепени на регулација 5 нивоа Автоматско безбедносно исклучување Заклучување за деца Димензии: 28 x 35 x 4,5 cm
803265

КАРАОКЕ ЗВУЧНИК VIVAX BS-500 KARAOKE BLUETOOTH

9490 ден со ДДВ
Батерија (mAh): 4000 Звучници [W]: 50 W Напојување: 110-240V Висински димензии (cm): 60,6 cm Моќност RMS (W): 50 Далечински управувач, Кабел за напојување, Микрофон Должина: 26,8/ Ширина (cm): 27.1
802789

КАРАОКЕ ЗВУЧНИК VIVAX BS-700 BLUETOOTH

7290 ден со ДДВ
Моќност на звучници: 70 W Останато: USB, AUX, FM/AM radio, Bluetooth, MIC Батерија: 5000 mAh Дополнителна опрема: далечински управувач, кабел за напојување, жичен микрофон, LED екран, TWS функција
802916

КЛИМА VIVAX ACP -18CH50AEQIs

36990 ден со ДДВ
Капацитет ладење/греење: 5830/5850 W Потрошувачка ладење/греење: 1550/1570 W Коефициент SEER/SCOP: 7.4W/4.0W Проток на воздух: 540/680/840 m³ Работна температура: -15 до 50°C Капацитет на одвлажнување: 1.80L/h Тајмер 24h/Турбо/Sleep Mode/Self Cleaning
803465

КЛИМА VIVAX ACP-12CH35AEHI/I+ GRAY MIRROR

Original price was: 39999 ден.Current price is: 35999 ден. со ДДВ
Просечна моќ ладење/греење: 3520/3810W Коефициент SEER/SCOP: 8.5W/4.6W Проток на воздух: 395-584 m³ Работна температура: -20 до 50°C Капацитет на одвлажнување: 1,2L/h Дигитален приказ/WiFi ready/Тајмер 24h Турбо/Био филтер/Јонизатор/Самочистење
802945

КЛИМА VIVAX ACP-12CH35AEHI/I+SILVER

Original price was: 36999 ден.Current price is: 33999 ден. со ДДВ
Просечна моќ ладење/греење: 3520/3810W Коефициент SEER/SCOP: 8.5W/4.6W Проток на воздух: 700 m³ Работна температура: -25 до 50°C Капацитет на одвлажнување: 1,2L/h WiFi Ready/Тајмер 24h/Турбо Био филтер/Јонизатор/Самочистење
802383