Се прикажуваат сите 5 резултати

Прикажи 9 24 36

БРЗ USB КАБЕЛ IPHONE 1M LDNIO LS441 (8270490)

249 ден со ДДВ
Интерфејс: TLightning
Функции: пренос на податоци и полнење
Должина на кабел: 1m
Поддржува брзо полнење
801511

БРЗ USB КАБЕЛ TYPE C LDNIO LS441 1M(8270481)

249 ден со ДДВ
Кабел за брзо полнење Type C
Должина на кабелче: 1m
Полнење до максимум 2.4 ампери
801510

КАБЕЛ AUX 3.5MM LS-Y02 LDNIO

199 ден со ДДВ
AUX-AUX Кабел Приклучок-3.5mm Должина-1m
22600