Се прикажуваат сите 2 резултати

Прикажи 9 24 36

ТВ ЛЕД NEO 32-VB 220 HD

Original price was: 7139 ден.Current price is: 5999 ден. со ДДВ
Димензија на екран: 32″/81cm Резолуција: HD(1366×768)200 Hz CPM Формат: 16:9/Aгол на гледање: 178° Ниво на осветленост: 250 cd Дигитален тјунер: DVB-T/C/ Приклучок: HDMIx2/USBx1/Composite Earphone Output/VESA: 75 × 75
800734

ТВ ЛЕД NEO 50VUS 920 4K SMART LED TV

Original price was: 21419 ден.Current price is: 16999 ден. со ДДВ
Димензија на екран: 50″/127cm, 1400HZ Cmp Резолуција на екран: 4K UHD (3840×2160) Processor Quad Core/SAMRT TV/Android Дигитален тјунер: DVB-T/T2/DVB-C Приклучок: WiFi/HDMIx3/USB×1/CI+ Звучна моќност 20W: 2 x 10 W VESA standard: 200 × 200
802691