Се прикажуваат сите 4 резултати

Прикажи 9 24 36

ПРАВОСМУКАЛКА ARNICA BORA 4000

8499 ден со ДДВ
Моќност : 2.400 W Воден филтер Телескопска цевкс Силиконско црево HEPA филтер Кабел: 6м Бучавост: 86 dB
8869

ПРАВОСМУКАЛКА ARNICA BORA 5000 ПЛАВА

8469 ден со ДДВ
Моќност: 2.400 W Воден филтер Телескопска цевка Силиконско црево HEPA филтер Кабел: 6m Бучавост: 81 dB
11901

ПРАВОСМУКАЛКА ARNICA BORA 5000 СО ГРАТИС ХЕПА ФИЛТЕР

10690 ден со ДДВ
Максимална моќност на моторот: 2.400 W Моќ на всисување: 300 W Тип на правосмукалка: Воден филтер Тип на цевка: Телескопска Силиконско црево/HEPA филтер Должина на кабел: 6м Бучавост: 81 dB
802806

ПРАВОСМУКАЛКА ARNIKA HIDRA REIN

9689 ден со ДДВ
Моќност 2400W Резервоар за вода 3L-12L Хартиена кеса 22L Метална телескопска цевка Црево должина од 2 метри Должина на кабелот 6 m
4853