Се прикажуваат 1–24 од 34 резултати

Прикажи 9 24 36

БЕЗЖИЧНИ СЛУШАЛКИ SAMSUNG BUDS 2 PROSMR510NZAAEUC ГРАФИТ

8390 ден со ДДВ
24 битен Hi-Fi звук за квалитетно слушање ANC со 3 микрофони со висок SNR елиминира повеќе надворешниот шум 3 микрофони со висока SNR елиминираат повеќе надворешни звук Ергономски дизајн за целодневна удобност Аудио 360 те опкружува како да си таму
803392

БЕЗЖИЧНИ СЛУШАЛКИ SAMSUNG BUDS 2 SMR177NZKAEUG ЦРНИ

5390 ден со ДДВ
Android 7.0, 1.5GB Верзија Bluetooth: v5.2 Акцелерометар, сензор за сала, близина, допир, VPU (единица за подигнување глас) Времетраење на разговор: 3.5h Капацитет на батерија на база: 472 mAh Капацитет на батерија на слушалки: 61 mAh
803390

БЕЗЖИЧНИ СЛУШАЛКИ SAMSUNG BUDS 2 SMR177NZWAEUG БЕЛИ

5390 ден со ДДВ
Android 7.0, 1.5GB Верзија Bluetooth: v5.2 Акцелерометар, сензор за сала, близина, допир, VPU (единица за подигнување глас) Времетраење на разговор: 3.5h Капацитет на батерија на база: 472 mAh Капацитет на батерија на слушалки: 61 mAh
803391

ВГРАДНА ПЛОЧА SAMSUNG C61R2AAST/BOL

14999 ден со ДДВ
Стакло керамичка плотна
Заоблена INOX рамка
LED Дисплеј-On/Off функција
Грејни зони: 4
Заштита за деца – Child Lock
Вкупна моќност 6.0kW
Димензии 575x505x52.6 mm
800410

ВГРАДНА РЕРНА SAMSUNG NV68R2340RS/OL

24705 ден со ДДВ
LED дисплеј/Тајмер
Конвекција 1700 W
Каталитичко чистење
Функција за самочистење
Втоматски програми: 20
Употреблив волумен на рерната: 68L
Димензии (ШxВxД): 59x59x56 cm
800411

КЛИМА SAMSUNG LUZON AR18TXHZAWKNEU/AR18TXHZAWKXEU

53269 ден со ДДВ
Моќност ладење/греење: 5000/6000W
Коефициент SEER/SCOP: 6.8W/3.8W
Проток на воздух: 990 m³/h
Работна температура: -15 до +46°C
Капацитет на одвлажнување: 2L/h
Тајмер/Авто рестарт/Турбо/Самочистење
ДИГИТАЛЕН КОМПРЕСОР МОТОР
802143

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ SAMSUNG WW 80T4540AE1LE

28999 ден со ДДВ
Енергетска класа: А+++ DIGITAL INVERTER мотор-10 год.гаранција Капацитет за перење: 8 kg Број на вртежи: 1400 rpm Број на програми: 14 Технологија на пареа/Само дијагностика LЕD панел дисплеј/Тајмер/Заштита од деца Димензии (ШхВхД): 60x85x55 cm
801601

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ SAMSUNG WW 90T4540AE1LE

30999 ден со ДДВ
Енергетска класа: А+++ 
INVERTER мотор-10 год.гаранција
Капацитет: 9 kg/Дијамантски барабан
Вртежи: 1400 rpm/Програми: 14
Технологија на пареа/Само дијагностика
LCD дисплеј/Тајмер/Заштита од деца
Димензии (ШхВхД): 60x85x55 cm
801243

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ SAMSUNG WW 90T534DAE1S7

31999 ден со ДДВ
Мотор: Дигитален ИНВЕРТЕР
Капацитет за перење: 9 kg
Број на вртежи: 1400 rpm
Број на програми: 22
Вградено WiFi/Заклучување на врата
Eco Bubble: Перење со активна пена
Димензии (ВхШхД): 850x600x550 mm
802339

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ SAMSUNG WW70T4040EE1LE

21999 ден со ДДВ
Енергетска класа:А+++ Капацитет за перење: 7 kg Број на вртежи: 1400 rpm Број на програми: 12 LCD дисплеј/Child Lock/Тајмер Eco Bubble: Перење со активна пена Димензии (ВхШхД): 850x600x550 mm
801549

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ SAMSUNG WW70TA026AE1LE

24999 ден со ДДВ
DIGITAL INVERTER мотор Капацитет за перење: 7 kg Број на вртежи: 1200 rpm Број на програми: 12 LCD дисплеј/Child Lock/Тајмер Eco Bubble технологија/Smart Check Димензии (ВхШхД): 850 x 600 x 550 mm 
802953

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ SAMSUNG WW80T4020EE1LE

22999 ден со ДДВ
Eнергетска класа: А+++ Мотор: Дигитален ИНВЕРТЕР Капацитет за перење: 8 kg Број на вртежи: 1200 rpm Број на програми: 12 LCD Дисплеј/Тајмер/Child lock Smart Check дијагностика Димензии (ВхШхД): 850x600x550 mm
800053

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ SAMSUNG WW80T534DAE1S7

29999 ден со ДДВ
Мотор: Дигитален ИНВЕРТЕР Капацитет за перење: 8 kg Број на вртежи: 1400 rpm Број на програми: 21 Вградено WiFi/Заклучување на врата Eco Bubble: Перење со активна пена Димензии (ВхШхД): 850x600x550 mm
801550

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ SAMSUNG WW80T754DBH/S7

42999 ден со ДДВ
Енергетска класа: А+++ Mотор: DIGITAL INVERTER Капацитет за перење: 8 kg Број на вртежи: 1400 rpm Eco Bubble: За моќно чистење Технологија на пареа Вградено WiFi/LЕD дисплеј Димензии (ШхВхД): 60x85x55 cm
802555

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ SAMSUNG WW90T4020EE1LE

25999 ден со ДДВ
DIGITAL INVERTER мотор Капацитет за перење: 9 kg Број на вртежи: 1200 rpm Број на програми: 12 LCD дисплеј/Child Lock/Тајмер Steam Wash технологија на пареа Димензии (ВхШхД): 850x600x550 mm
802954

МЕМОРИСКА КАРТИЧКА SAMSUNG 4GB STANDARD

160 ден со ДДВ
Мемориски картичка Samsung Тип SDHC Card Меморија 4 GB Класа 4
13507

ПОЛНАЧ SAMSUNG TA800 25W EP TA800NWEGEU

740 ден со ДДВ
Максимално супер брзо полнење 25W Компатибилен уред со стандарден PD 3.0, Galaxy S10 5G, A80, A70 и идни уреди Влезен напон: 100-240V/Излезен напон: 5V Излезен напон за брзо полнење: PDO: 9V/PPS: 3.3-5.9V/3.3-11.0V Интерфејс: USB Type-C
803393

ПРАВОСМУКАЛКА SAMSUNG VC 07M3179VD/GE СО САД

10990 ден со ДДВ
Моќност: 700 W/Усисна моќ: 190 W Капацитет на сад: 2 L Должина на кабел: 6 m Работен опсег: 9 m Ниво на бучност: 80 dBA Четка за миленици Mini Pet Care алатка Cyclone Force со Anti-tangle турбина
803359

ПРАВОСМУКАЛКА SAMSUNG VC07M2110SR/GE

6490 ден со ДДВ
Моќност: 700 W/Усисна моќ: 180 W Капацитет на садот: 1,5 L Компактна големина Ниво на бучава: 80 dB Ширина на чистење: 280 mm Автоматско повлекување на кабелот Должина на приклучен кабел: 6 m
803119

ПРАВОСМУКАЛКА SAMSUNG VCC4135S37

4399 ден со ДДВ
Моќност: 1600W
Вшмукувачка моќ: 320W
Индикатор за полна кеса
Платнена кеса: 3L
Cyclone филтер

14928

СТИК SAMSUNG 2-1 JET 70 COMPLETE VS15T7036R5/GE

24990 ден со ДДВ
Максимална потрошувачка на енергија: 410 W Усисна моќ: 150 W/Напојување: 21,6 V Време на користење: 5-40 мин. Вид на собирање прашина: Мулти циклон Капацитет за собирање прашина: 0,8 L Батерија што се вади: Литиум-јон Полнач 2 во 1 (носач на ѕид) Главна Jet Fit четка, мека четка +3 додатоци
803238

СТИК ПРАВОСМУКАЛКА 2-1 SAMSUNG JET 60 TURBO VS15A6031R1/GE

16493 ден со ДДВ
Максимална потрошувачка на енергија: 410 W Моќ на вшмукување: 150 W/Напојување: 21,6 V Време на користење: 5-40 мин. Вид на собирање прашина: Мулти циклон Капацитет за собирање прашина: 0,8 L Батерија што се вади: Литиум-јон Полнач 2 во 1 (носач на ѕид) Главна Jet Fit четка +2 додатоци
803236

СТИК ПРАВОСМУКАЛКА 2-1 SAMSUNG JET 60 TURBO VS15A6031R1/GE

15199 ден со ДДВ
Максимална потрошувачка на енергија: 410 W Моќ на вшмукување: 150 W/Напојување: 21,6 V Време на користење: 5-40 мин. Вид на собирање прашина: Мулти циклон Капацитет за собирање прашина: 0,8 L Батерија што се вади: Литиум-јон Полнач 2 во 1 (носач на ѕид) Главна Jet Fit четка +2 додатоци
803236

СТИК ПРАВОСМУКАЛКА 2-1 SAMSUNG JET 60 TURBO VS15A6032R5/GE

15599 ден со ДДВ
Максимална потрошувачка на енергија: 410 W Усисна моќ: 150 W/Напојување: 21,6 V Време на користење: 5-40 мин. Вид на собирање прашина: Мулти циклон Капацитет за собирање прашина: 0,8 L Батерија што се вади: Литиум-јон Полнач 2 во 1 (носач на ѕид) Главна Jet Fit четка +3 додатоци
803237