Се прикажуваат сите 3 резултати

Прикажи 9 24 36

РУТЕР MI 4A WHITE

1299 ден со ДДВ
Фрекфенција на работа:2.4GHz/5GHz
Процесор: MT7628DA
LED индикатори: 2
Внатрешна меморија: 64MB
WiFi: 2.4G 2х2 /5G 2х2
Надвотешни антени: 4 + омни
Копчeа за ресетирање:1/Интерфејс:1
26263

СМАРТ АЛКА MI BAND 6

3069 ден со ДДВ
AMOLED дисплеј/Водоотпорен 5ATM
Bluetooth v5.0/GPS + GLONASS
Батерија 125 mAh/Време на полнење: 2h
Време на употреба: 14 дена
Поддржани уреди: Android 5.0/iOS 10.0
30 спортски режими/Сензори со 6 оски
Вакумски слој против прсти/Калено стакло
800833

СМАРТ ТВ АНДРОИД БОКС- MI BOX S (2GEN)

4490 ден со ДДВ
Резолуција: 4K (3840 x 2160)
Оперативен систем : Android 8.1
Процесор: Cortex-A53 Quad-core 64bit
Графика: Mali-450
RAM: 2GB DDR3/Меморија: 8GB eMMC
HDMI2.0a:1/USB2.0:1/Bluetooth: 4.2
Wi-Fi: 802.11a/b/g/n/ac 2.4GHz/5GHz
800818