Се прикажуваат 1–24 од 35 резултати

Прикажи 9 24 36

АПАРАТ ЗА ПАЛАЧИНКИ VIVAX PM-1200TB

1599 ден со ДДВ
Моќност: 1200 W/Дијаметар на плоча: 30 cm Oбезбедуваат брзо и рамномерно печење Прилагодлив термостат/Индикатор за подготвеност Метални детали од нерѓосувачки челик Чистењето е лесно со нелепливата површина Додатоци: Т-вилушка и дрвена шпатула Кабел за складирање/Гумени ногарки за стабилност
803413

АПАРАТ ЗА ПРАВЕЊЕ ЛЕБ GORENJE BM 1600 WG

5999 ден со ДДВ
Куќиште: Пластика + метал
Моќност на грејачот: 850 W
Должина на кабел: 1.1 m
Програми: 16
Звучен сигнал
LCD дисплеј
Додатоци: 3
20056

АПАРАТ ЗА ПРАВЕЊЕ ЛЕБ GORENJE BM1400E

7790 ден со ДДВ
Куќиште: Пластика + метал Моќност на грејачот: 800 W Должина на кабел: 1.2 m Програми: 12 Звучен сигнал LCD дисплеј Додатоци: 4
14627

БЛЕНДЕР РАЧЕН GORENJE HBC 561 QB

1290 ден со ДДВ
Моќност на DC моторот: 560 W Приклучна моќ: 500 W Садот за мешање и месење: 0.5 l Мерна скала на садот за точно дозирање Двојно сечило за сечкање Прекинувач On-Оff Должина на приклучен кабел: 1100 mm
803576

БЛЕНДЕР РАЧЕН GORENJE HBC 564 QW

2290 ден со ДДВ
Моќност на моторот: 500-560 W Економичен и долготраен DC мотор Капацитет на садот: 0,5 L Мерна скала за точно дозирање Вклучување со притискање на копче Регулација на брзината/Двојно сечило Пригоден за подготовка на каши
26205

БЛЕНДЕР СЕТ GORENJE HBC 807 QB

3190 ден со ДДВ
Моќност на DC моторот: 800 W Капацитет на садот за мешање и месење: 0.5 l Капацитет на садот за сечкање: 0.5 l Мерна скала на садот за точно дозирање Сад за мерење со капак, погоден за складирање храна Прекинувач On-Оff/Кабел: 1300 mm Гумена подлога на садот за поголема стабилност
803575

БЛЕНДЕР СЕЦКО GORENJE BN1000MB

3790 ден со ДДВ
Капацитет на садот: 1 l Долготраен пластичен сад Мерна скала на садот за точно дозирање Број на вртежи: 20000 rpm Приклучна моќ: 1000 W Број на степени на вентилаторот: 2 Нож од нерѓосувачки челик Заштита од прегревање
802408

БЛЕНДЕР СТОЕЧКИ GORENJE B 1400 BE

4990 ден со ДДВ
Моќност на AC моторот: 1400 W Број на вртежи: 32000 rpm/Пулсна работа Стаклен сад со мерна скала: 1.75 l Број на програми: 4/Нож со шест сечила Осветлени копчиња за подобар преглед Заштита од прегревање/Kабел: 1000 mm Сигурносен прекинувач On-Оff
803581

БЛЕНДЕР СТОЕЧКИ GORENJE B 501 LBW

2190 ден со ДДВ
Моќност: 500 W
AC мотор
Број на брзини: 2
Волумен на садот: 1,5 l
Тивка работа (SilentPower)

25215

БЛЕНДЕР СТОЕЧКИ GORENJE BSM 600 E

1890 ден со ДДВ
Моќност на AC моторот: 320 W Ефикасно четиристрано сечило Волумен на садот: 0.6 l Копче за инстантна моќност On/off со заштитник Отворање на капак Сигурносен прекинувач/Kабел: 900 mm
803578

ВГРАДЕН КОМПЛЕТ GORENJE BO 6735 E02X + CT 43 SC (BF ICON LED STEEL)

24990 ден со ДДВ
Стаклокерамичка плотна/Брусен раб Приклучна моќ: 7 kW/Тајмер Димензии (ШxВxД): 595 × 54 × 520 mm Капацитет на рерна: 77 L Број на програми: 11 Моќност: 2.500W/Самочистечка Максимална температура: 300°C Димензии (ШxВxД): 595 × 595 × 564 mm
803596

ВГРАДЕН КОМПЛЕТ GORENJE BO 6737 E02BG + CT 43 SC (BF ICON LED BLACK)

25990 ден со ДДВ
Стаклокерамичка плотна/Брусен раб Приклучна моќ: 7 kW/Тајмер Димензии (ШxВxД): 595 × 54 × 520 mm Капацитет на рерна: 77 L Моќност: 3.500W/Самочистечка Максимална температура: 300°C Димензии (ШxВxД): 595 × 595 × 564 mm
803595

ЕЛЕКТРИЧЕН БОКАЛ GORENJE K 15 DWS

1790 ден со ДДВ
Моќност на грејачот: 1850-2200 W Волумен на садот : 1.5 l Автоматско исклучување/Прекинувач Ротирачка база 360°/Кабел: 700 mm Отстранлив филтер против бигор Термостат/Сигурносен систем Заштита од прегревање
803577

ИНДУКЦИСКО РЕШО GORENJE ICR2000SP

3490 ден со ДДВ
Стаклокерамичка индукциска плоча Приклучна моќност од 200 до 2000 W Индукциска зона за готвење: 20 cm Нивоа на моќност: 10 Тајмер/Контрола на допир Рачно регулирање на температурата Димензии (ШxВxД): 280 × 42 × 360 mm
802406

ИНДУКЦИСКО РЕШО VIVAX HPI-1500TP

2090 ден со ДДВ
Индукциска стаклокерамичка плотна: 1500 W Дигитална контрола на допир Индикатор за преостаната топлина Cтепени на регулација 5 нивоа Автоматско безбедносно исклучување Заклучување за деца Димензии: 28 x 35 x 4,5 cm
803265

КОМБИНИРАН ФРИЖИДЕР GORENJE NRK 6192 ABK4 (BF)

25990 ден со ДДВ
Систем за ладење: NoFrost Plus Вкупен нето капацитет: 300 l Разладен/Замрзнувачки дел нето: 204/96 l Капацитет на замрзнување (24h): 10 kg Издржливост при прекин на електрична енергија: 10 h ЛЕД дисплеј/Аларм за отворена врата MultiFlow ладење; SensoTech прекинувач Димензии(ШxВxД): 600 x 1850 x 592 mm
803594

КОМБИНИРАН ФРИЖИДЕР GORENJE NRR 9185 EAXLWD (BF)

41990 ден со ДДВ
NoFrost Plus/Мотор INERTER/Нето: 544 L Разладен дел: 353 L/Замрзнувач: 191 L Кружење на воздухот: Multi-Air Flow ЛЕД дисплеј-осветлување/Twist ледомат Аларм за отворена врата/Диспанзер за вода Капацитет на замрзнување 24h: 14 kg Издржливост при прекин на ел.енергија: 8h Димензии (ШxВxД): 915 x 1786 x 670 mm
803593

КОНВЕКТОР VIVAX PH-2002

2399 ден со ДДВ
Моќност: 2000W/Напојување: 220-240V Избор на ниво на греење: 2 Механички термостат/Индикатор Заштитa од прегревање IP24 Заштита од прскање вода Димензии (ШхВхД): 770 x 490 x 260 mm
803539

КУЈНСКИ РОБОТ GORENJE MMC 1500 PS (BF)

9990 ден со ДДВ
Кујнски робот моќност: 1500 W AC мотор за сигурно работење Капацитет на садот: 7 l/ Број на брзини за лесно ракување: 8 On/off копче/Автоматска ротација Додатоци за мешање, матење, месење: 3 Заштита од прегревање/Сигурносен прекинувач
803610

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ GORENJE WNHPI 94 BS (BF)

20990 ден со ДДВ
Мотор: ИНВЕРТЕР PowerDrive Капацитет за перење: 9 kg Број на програми: 15 Број на вртежи: 1400 rpm Функција пареа: SteamTech ЛЕД дисплеј/Одложен почеток Димензии (ШхВхД): 595 х 850 х 540 mm
803586

МАШИНА ЗА САДОВИ VIVAX DW-45942B

14999 ден со ДДВ
Капацитет: 9 комплети Број на програми: 4 Екран: LED сигнализација Програма за брзо перење Заштита од прелевање на вода Индикатор за завршена програма Димензии (ШxВxД): 448 x 845 x 600 mm
803419

МИКСЕР GORENJE M500DCBK

1590 ден со ДДВ
Моќност: 500 W/Број на брзини: 5
Економичен и издржлив DC мотор
Копче On/off за вклучување/исклучување
Копче за прилагодување на ротацијата
Турбо копче за зголемување на моќноста
Должина на приклучен кабел: 1 m
Материјал: пластика + метал
800370

МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН ГОТВАЧ GORENJE MC 6 MBK

5990 ден со ДДВ
Моќност на грејачот: 1000 W Сигурносни системи: 9 Број на автоматски програми: 15 Тајмер за одложено готвење: до 24h Капак кој се отстранува Додаток за готвење на пареа Автоматско исклучување Звучен сигнал
800160

ПЕГЛА НА ПАРЕА GORENJE SIH 2600 BKG

2290 ден со ДДВ
Моќност: 2600 W/Нивоа на моќност: 3 Керамичка подлога Резервоар за вода: 0.35 L Индикатор/Функција за самочистење Систем против каменец и капење Вртење на приклучниот кабел: 180 ° Автоматско исклучување Должина на приклучен кабел: 2.5 m
802409