Се прикажуваат 1–24 од 89 резултати

Прикажи 9 24 36

AПАРАТ ЗА МЕЛЕЊЕ КАФЕ ADLER AD 4446bg

1399 ден со ДДВ
Моќност: 150 W
Капацитет: 75 g
Сечила од не'рѓосувачки челик
Транспарентен капак
Безбедносна брава
Простор за складирање на кабел
Копче за вклучување/исклучување
800910

AПАРАТ ЗА МЕЛЕЊЕ КАФЕ ADLER AD 4446wg

1339 ден со ДДВ
Моќност: 150 W
Капацитет: 75 g
Сечила од не'рѓосувачки челик
Транспарентен капак
Безбедносна брава
Простор за складирање на кабел
Копче за вклучување/исклучување
800909

RADIO ADLER AD 1159 B

779 ден со ДДВ
Радио AM/FM
Приклучок за слушалки
Стенд
Батерија: 2xAAA
Боја: црна
22168

UV LED ЛАМБА ПРОТИВ КОМАРЦИ ADLER AD 7939

2249 ден со ДДВ
Безбедно за луѓето и животните Високонапонски блескави зраци против инсекти 1200 V Електронски трансформатор и баласт 365nm УВ светлина за привлекување инсекти Површина на работа до 30 м2 Времетраење на УВ ламбата од мин. 5000 часа Вид на флуоресцентна светилка: 4W T5 (заменлив), 2 парчиња Моќност на уредот: 8 W
803207

АПАРАТ ЗА ВАРЕЊЕ ЈАЈЦА ADLER AD 4486

Original price was: 2306 ден.Current price is: 1299 ден. со ДДВ
Капацитет до: 8 јајца
Автоматско исклучување со звучен сигнал
Приготвување: меко
средно
тврдо
Мерна чаша со игла за пункција
Максимална моќност: 800 W
Моќност: 500 W
25940

АПАРАТ ЗА МЕЛЕЊЕ КАФЕ ADLER AD 443

1369 ден со ДДВ
Моќност: 150 W
Капацитет: 70 gr
Заштита од работа без капак
Напојување: 220-240V
8633

АПАРАТ ЗА МЕЛЕЊЕ КАФЕ ADLER AD 4446ws

1339 ден со ДДВ
Моќност: 150 W/Капацитет: 75 g Метален сад за кафе Сечила од не’рѓосувачки челик Транспарентен капак Безбедносна брава Простор за складирање на кабел Копче за вклучување/исклучување
803420

АПАРАТ ЗА ОТСТРАНУВАЊЕ НА ВЛАКНА AD 9616

629 ден со ДДВ
Работна површина: 5 cm Безбедносна заштитна Лесно се отстранува од апаратот Вклучува четка за чистење Модерен дизајн/Ергономска рачка Мрежа и ножеви од не'рѓосувачки челик Напојување: 2 батерии 1,5V AA (не се вклучени)
25398

АПАРАТ ЗА ПОТШИШУВАЊЕ СО ТРИМЕР ADLER AD 2822

1899 ден со ДДВ
Глава/Ножеви: Нерѓосувачки челик
Должини на шишање: 24
Краток чешел: 3-15mm
Долг чешел: 18-30mm,
Отстранлиа глава за лесно чистење
Вградена NiMH батерија
Тример
17827

АПАРАТ ЗА ПОТШИШУВАЊЕ ADLER AD 2802

899 ден со ДДВ
Прилагодување на должината 0.8,3,6,9mm
Отстранливо сечило од челик
Ексцентричен мотор со висока моќност
Систем за автоматско полнење
Можност за користење при полнење
Вградена висококвалитетна NiMH батерија
Показно светло за напојување
13080

АПАРАТ ЗА ПОТШИШУВАЊЕ ADLER AD 2818

1499 ден со ДДВ
Глава/Ножеви: нерѓосувачки челик
Должини на шишање: 24
Краток чешел: 3-15mm
Долг чешел: 18-30mm
Апаратот може да се користи додека се полни
17826

АПАРАТ ЗА ПОТШИШУВАЊЕ ADLER AD 2825

999 ден со ДДВ
Тивок мотор/Моќност: 15 W 4 разменливи чешли: 3,6,9 и 12 mm Остри нерѓосувачки сечила: 45 mm Регулирање на должината Долг професионален кабел: 1,9 m Додатоци: четка, ножици и масло Кука за закачување
20894

АПАРАТ ЗА ПРАВЕЊЕ ЛЕБ ADLER AD 6019

7579 ден со ДДВ
Моќност: 850W
Капацитет: 750-1250g
Број на програми: 15
Додатоци: 2 маталки
LED дисплеј
Одложен старт
Тајмер
24740

АПАРАТ ЗА ПУКАНКИ ADLER AD 4479

2649 ден со ДДВ
Моќност: 1200 W Подготовка на пуканки без масло Капакот може да биде и сад во исто време Прекинувач со контролна ламба
23759

БЛЕНДЕР РАЧЕН ADLER AD 4604

1469 ден со ДДВ
Моќност: 200W
Сечила од нерѓосувачки челик
Рачка од нерѓосувачки челик
Брзини:2
Практичен прекинувач
Отстранлива рачка

8635

БЛЕНДЕР РАЧЕН ADLER AD 4608

1599 ден со ДДВ
Моќност:400W
Тивок DC мотор
Отстранлив додаток за блендирање
Ножеви од нерѓосувачки челик
13552

БЛЕНДЕР РАЧЕН ADLER AD 4610 G

999 ден со ДДВ
Моќност:200W
Брзини:2
Отстранлив додаток за блендирање
Лесно чистење
Ножеви од нерѓосувачки челик
13557

БЛЕНДЕР РАЧЕН ADLER AD 4617 G

1429 ден со ДДВ
Моќност:500W
Отстранлив додаток за блендирање
Лесно чистење
Ножеви од нерѓосувачки челик

22863

БЛЕНДЕР РАЧЕН ADLER AD 4622

819 ден со ДДВ
Моќност:300W
Сигурносен прекинувач
Отстранлив додаток за блендирање
Лесно чистење
Ножеви од нерѓосувачки челик

24530

БЛЕНДЕР СЕТ ADLER AD 4081

3319 ден со ДДВ
Номинална моќност: 500 W Максимална моќност: 800 W Капацитет на шишиња: 400 ml - 570 ml Брзина на моторот: 20000 вртежи во минута Куќиште и 4 сечила од нерѓосувачки челик Додаток за ладење без BPA Функција за дробење мраз
803424

БЛЕНДЕР СЕТ ADLER AD 4620

2029 ден со ДДВ
Максимална моќност: 800 W Напојување: 220-240V Поставки за брзини: 2 Пластичен сад: 450 ml Пластична чаша: 750 ml Материјал на: маталка, блендер и сечила од нерѓосувачки челик

800277

БЛЕНДЕР СЕЦКО ADLER AD 4082

2129 ден со ДДВ
Максимална моќност: 300-550 W Капацитет на стаклен сад: 1,2 l Пластично куќиште на мотор и капак Нивоа на брзини: 2/Нивоа на сечила: 2 Сечила од нерѓосувачки челик: 4 Заштита од прегревање Должина на кабел: 120 cm
803198

БЛЕНДЕР СТОЕЧКИ ADLER AD 4057

3299 ден со ДДВ
Моќност:450W
Капацитет:1,5l
Брзини:4
Пулс функција
Сад од квалитетна пластика
Сечила од нерѓосувачки челик
23407

БЛЕНДЕР СТОЕЧКИ ADLER AD 4063

2759 ден со ДДВ
Моќност: 500W
Стаклен бокал
Капацитет на бокал:1.5l
Брзини:2
Функција за дробење на мраз
Нож од нерѓосувачки челик
20897